Nowa mapa Alboran Hatchery i wiele dodatków w sezonie 3 Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2

Aktualizacja sezonu 3 dla Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2

Activision Blizzard opublikowało szczegóły dotyczące sezonu 3 Reloaded, który już jest dostępny dla graczy. Nowa łatka wprowadza wiele nowych funkcji, w tym nowe bronie, wyposażenie, wydarzenia, wyzwania i mapę wieloosobową Alboran Hatchery 6 na 6.

Nowa mapa wieloosobowa Alboran Hatchery

Alboran Hatchery to średniej wielkości mapa podstawowa osadzona w odległej placówce w Hiszpanii, która towarzyszy epizodowi Atomgrad Raid oraz nowej misji Defender: Hafid Port. Gracze będą musieli stawić czoła falom wymagających sił wroga.

Nowe dodatki i zmiany

Ponadto, aktualizacja wprowadziła beta gry rankingowej, zestawy wejścia do Gułagu, a także poprawki błędów i poprawki, które wcześniej wpływały na pojazdy, broń i inny sprzęt dla graczy. Zmieniono też interfejs użytkownika, takie jak poprawiona jakość wizualna kanału wyników w podstawowych trybach wieloosobowych.

Terminy aktualizacji list odtwarzania w sezonie 3

Activision Blizzard dostarczyło szczegółowe informacje na temat pierwszych trzech tygodni aktualizacji list odtwarzania w sezonie 3, w tym terminów, w których gracze będą mogli grać w solówki, duety, trio lub quady w Ashika Resurgence.

  • Tydzień 1 (od 20 września): Ashika Resurgence, solówki, duety, trio i quady.
  • Tydzień 2 (od 27 września): Ashika Resurgence, solówki, duety, trio i quady.
  • Tydzień 3 (od 4 października): Ashika Resurgence, solówki, duety, trio i quady.

Pełna lista zmian i nowych dodatków

Pełne informacje o łatce oraz listę zmian i nowych dodatków można znaleźć na stronie Activision Blizzard.

Team Cherry ogłosiło, że jego długo oczekiwana kontynuacja Pusty Rycerz – Hollow Rycerz: Jedwabna Pieśń- została opóźniona; oznacza to, że gra nie będzie już dostępna w pierwszej połowie 2023 roku.

Źródło: Activision Blizzard. Źródło: NME.