Informacje o aktualizacji Warzone z 25 sierpnia: exploity na mapie, usterka przenośnego ponownego wdrażania, więcej


Firma Raven Software wydała niewielką aktualizację Warzone, która dotyczy exploitów na mapach i irytujących usterek – oto pełne informacje o łatce.

Sezon 5 Warzone wprowadził ogromne zmiany w ostatnim huku Battle Royale. EX1 i RA 225 dołączyły do ​​obszernej puli broni, Serpentine otrzymało osłabienie, a mapy zostały przerobione.

Ostatni sezon Battle Royal nie rozpoczął się bez kilku problemów. Gracze Warzone twierdzą, że wzmocnienie Battle Hardened zostało zerwane, a osłabienie kuszy podzieliło społeczność.

Raven Software działał szybko w przeszłości i to samo można powiedzieć w tym przypadku jako drobna łatka wydana zaledwie jeden dzień po premierze 5. sezonu.

Aktywacja

Sezon 5 to ostatni sezon Warzone przed premierą Warzone 2.

Ogłoszono drobne błędy i poprawki exploitów

Oprogramowanie Raven powiedział: „Wprowadziliśmy małą aktualizację do Warzone z kilkoma poprawkami błędów”.

Przede wszystkim gracze nie mogą już podglądać ani strzelać przez niezamierzone elementy na Calderze. Rozwiązano również problem uniemożliwiający graczom korzystanie z przenośnego balonu ponownego rozmieszczenia.

Według tablicy Trello firmy Raven Software, zespół bada problemy z meczami prywatnymi. Kwalifikacje World Series of Warzone NA zostały opóźnione z powodu problemu, a mecze prywatne są nadal wyłączone.

Poinformujemy Cię o tym, gdy mecze prywatne zostaną uruchomione.

Oto pełne informacje o aktualizacji z 25 sierpnia.

Warzone informacje o aktualizacji z 25 sierpnia

  • Naprawiono dodatkowe problemy z kolizjami różnych elementów w całej kalderze, umożliwiające graczom wykorzystywanie/podglądanie/strzelanie przez nie.
  • Naprawiono błąd uniemożliwiający graczom użycie przenośnego balonu do ponownego rozmieszczenia po wykonaniu pewnych czynności, takich jak prowadzenie pojazdu – napotkanie komunikatu „Ulepszenie polowe nie jest gotowe”.
  • Naprawiono błąd powodujący, że wizualne promieniste rozmycie spadało i pozostawało na ekranie podczas sekwencji Exfil.
  • Naprawiono błąd powodujący, że gracze doświadczali czarnego ekranu podczas sekwencji Exfil, jeśli wcześniej czekali na ponowne rozmieszczenie.

Źródło : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-august-25-update-patch-notes-map-exploits-portable-redeploy-glitch-more-1914820/