Informacje o aktualizacji Warzone z 13 kwietnia


Call of Duty: Warzone dzisiaj wdrożył swoją aktualizację 13 kwietnia, więc oto pełna lista zmian i poprawek w tej łatce. Zanim zaczniesz skakać z radości i ekscytować się nowościami w grze, dzisiejsza łatka nie jest czymś, czym można się ekscytować. Dodanie zestawu poprawek błędów wraz z jedną zmianą, która niektórym graczom powinna się podobać, a innym frustrować, jest to niewielka aktualizacja, która nie ma na celu ożywienia gry. W żadnym wypadku nie jest to złe, ponieważ im więcej naprawionych błędów, tym lepiej. Ale oznacza to również, że gracze zasadniczo ładują to samo doświadczenie. Pamiętaj o tym podczas dzisiejszego uruchamiania gry. Bez dalszych pożegnań, oto wszystko nowe z Call of Duty: Warzone w swojej aktualizacji z 13 kwietnia!

Call of Duty: Warzone Informacje o aktualizacji z 13 kwietnia

  • Pojazdy wróciły na Rebirth Island.
  • Naprawiono problem z Echo pistoletu maszynowego (MW), który powodował, że prawe kończyny otrzymywały 20 lub 27 obrażeń zamiast 34.
  • Naprawiono błąd uniemożliwiający graczom zapraszanie znajomych na imprezę z menu społecznościowego.
  • Naprawiono błąd powodujący znikanie zorganizowanych łupów na Wyspie Odrodzenia.

Jak widać, nie żartowałem, kiedy powiedziałem, że to nie jest nic ekscytującego. Jedyna ekscytująca zmiana, polegająca na tym, że pojazdy zostaną ponownie dodane do Rebirth Island, będzie zależeć od twoich przemyśleń na temat pojazdów w grze. Dotyczy to zwłaszcza małej mapy, takiej jak Rebirth Island, gdzie i tak być może nie potrzebujesz pojazdu. Jeśli chodzi o poprawki błędów, miło jest widzieć, że Echo pistoletu maszynowego ma swoje liczby obrażeń podniesione do tego, gdzie powinno być, a zaproszenia znów działają dobrze. W przeciwnym razie nic więcej do omówienia tutaj.

Call of Duty: Warzone jest dostępny na platformach PC, PlayStation i Xbox. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej aktualizacji, odwiedź oficjalną stronę Raven Software.

Link źródłowyŹródło : https://newslanes.com/2022/04/13/call-of-duty-warzone-april-13-update-patch-notes/