Infinity Ward ujawnia szczegóły 2. sezonu Call Of Duty Warzone 2.0, w tym zmiany w pancerzu i wyposażeniu


Deweloper Oddział Nieskończoności ujawnił w nowym poście na blogu, że wprowadzi gruntowne zmiany w kluczowych obszarach Call of Duty Warzone 2.0, w tym zbroję, łupy i wyposażenie. Ponadto studio ujawniło również, że powróci Gułag 1 na 1.

Dzięki tej zmianie gracze zobaczą powrót oryginalnej mechaniki dogrywek w Strefie Wojny – punkt kontrolny flagi w stylu Dominacji – zamiast Więźnia. Aby szybciej wprowadzić tę zmianę online, zredagowaliśmy istniejący Gułag sezonu 01, aby zapewnić lepszą walkę 1 na 1, ale aktywnie pracujemy nad dedykowaną mapą 1 na 1 na przyszłe sezony.

Gdzie indziej, w COD Warzone 2.0 gracze będą teraz upuszczać łupy na ziemię, gdy umrą, zamiast upuszczać plecaki.

W naszych nieustających wysiłkach zmierzających do zrównoważenia potyczek średnie/duże plecaki nie będą już dostępne, a wyeliminowani gracze będą upuszczać łupy na ziemię, a nie wypełnione łupami plecaki. Każdy gracz będzie miał ten sam plecak przez całą grę, co z kolei zmniejszy wpływ układania zapasów medycznych, wyposażenia i serii zabójstw.

Powiązana zawartość – Kompletny przewodnik Sony PS5 – Wyjaśnienie wszystkiego o PlayStation 5 dla nowych właścicieli w 2023 r

Tymczasem Warzone 2.0 obniży koszt znaczników zrzutu wyposażenia, a w „niezwykle rzadkich przypadkach” gracze mogą je znaleźć w Al Mazrah podczas swoich łupów. Ponadto uwzględniono drugie wydarzenie publiczne zrzucania wyposażenia, które oferuje zrzuty w pierwszym i piątym Kręgu każdego meczu.

[Source – Call Of Duty Blog Post]Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63d2878da8bb4df1a92fcce63a4b5749&url=https%3A%2F%2Fwww.psu.com%2Fnews%2Finfinity-ward-outlines-call-of-duty-warzone-2-0-season-2-details-including-armour-loadout-changes%2F&c=587069264919505996&mkt=fr-fr