Helldivers 2: Wezwij pomoc dla nowych graczy

Helldivers 2, nowa gra Arrowhead Game Studios na rok 2024, od pierwszego dnia odniosła ogromny sukces. Gracze świetnie się bawią, łącząc siły ze swoimi towarzyszami, aby ocalić Super Ziemię przed inwazją obcych. Wielu fanów zauważyło również, że Helldivers 2 może inspirować się swoim stylem i fabułą ulubionym filmem fanów, Starship Troopers.

Problemy dla nowych graczy Helldivers 2

Wydaje się jednak, że użytkownicy, którzy grają w tę grę po raz pierwszy, mają trudności z opanowaniem gry i toczeniem wojen obcych. Ale na tym problem się nie kończy. Nowi gracze również mają trudności z konkurowaniem z weteranami gry i wyborem broni w grze wieloosobowej.

Apel dewelopera Helldivers 2 do weteranów gier

Twórcy Helldivers 2 zajęli się problemami, które doświadczeni gracze sprawiali trudności nowicjuszom. Dyrektor generalny Arrowhead Game Studios, Johann Pilestedt, opublikował tweet, w którym wzywa weteranów gier, aby witali nowych graczy i pomagali im w użyciu ciężkiej broni, zamiast okazywać faszyzm.

Helldivers 2 zmaga się z nowicjuszami

Gry takie jak Helldivers 2 są przeznaczone do wspólnej zabawy. Nie wydaje się więc sprawiedliwe, że nowi gracze napotykają trudności ze strony doświadczonych graczy, podczas gdy wszyscy powinni na tym zyskać.

Uniemożliwienie, aby Helldivers 2 stało się kolejnym Call of Duty: Warzone

Gry wieloosobowe są fajne i w ciągu ostatnich kilku lat odnotowano wzrost liczby gier wydawanych z elementem wieloosobowym. Nie można jednak zaprzeczyć, że doprowadziło to również do rosnącej tendencji do toksycznych zachowań w społeczności graczy.

Seria Call of Duty stała się jedną z najpopularniejszych gier wieloosobowych i stąd cieszy się ogromną rzeszą graczy. Nowe gry z serii, takie jak COD Warzone, przyciągają graczy ze wszystkich środowisk, w tym tych, którzy czerpią przyjemność z szerzenia negatywizmu.

Ponieważ gry są bardzo konkurencyjne i wymagają pracy zespołowej, doświadczeni gracze, ze względu na swoją pasję do gry, zachowują się toksycznie w stosunku do nowych graczy, gdy nie spełniają oni oczekiwań swoich kolegów z drużyny.

Źródło: fandomwire.com