Halo Infinite: Plotka: Big Battle Royale w stylu CoD: Warzone w pracach


Halo Infinite jest już dostępne, ale jak wiadomo, jeszcze nie osiągnięto końca drogi. Oprócz nadchodzącej zawartości, która już została potwierdzona, takiej jak kampania kooperacyjna, mogą być przygotowywane kolejne treści, takie jak rozbudowany tryb Battle Royale.


Plotka o Battle Royale otaczająca Halo Infinite z pewnością nie jest całkowicie nowa, ale teraz otrzymuje nowe pożywienie. Jeśli wierzyć nowym spekulacjom, część epickiej akcji Battle Royale na PC i Xbox będzie bardzo obszerna – porównywalna do Call of Duty: Warzone.

Źródłem nowych plotek jest Jez Corden z Centrum Windows, więc po raz kolejny dobrze poinformowany insider i dziennikarz, który często miał rację ze swoimi informacjami i dlatego wydaje się, że ma dobre źródła. Teraz skomentował pogłoskę dotyczącą Halo Infinite Battle Royale na Podcast Xbox Two.

Według Cordena, taki tryb pracował już od ponad dwóch lat w studiu deweloperskim Certain Affinity. Pomogło to wcześniej w serii Halo i opublikowało między innymi wieloosobowe DLC do Halo 2 w 2007 roku.

Corden wciąż nie jest zdecydowany, jak będzie działać tryb Battle Royale w Halo Infinite. Jednak w rzeczywistości będzie to duże: „To duże przedsięwzięcie na skalę Call of Duty: Warzone” – mówi wtajemniczony. Dodaje także do trybu Battle Royale: „To w zasadzie samodzielna gra”.

A do kiedy ten tryb powinien być dostarczony? Corden zakłada, że ​​prawdopodobnie będzie gotowy jako część trzeciego sezonu Halo Infinite – a to nie byłoby tak daleko. Wiadomo przecież, że nowy sezon 2 rozpocznie się 3 maja.

Oczywiście będziemy Was informować o dalszym rozwoju tej plotki.Źródło : https://igamesnews.com/news/halo-infinite-rumor-big-battle-royale-in-the-style-of-cod-warzone-in-the-works/