Halloweenowe wydarzenie przejmuje Warzone i Black Ops Zimną Wojnę, oferując nowe tryby okresowe, broń i nie tylko – Droid News


Znowu nadeszła ta pora roku, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby pozbyć się dekoracji na Halloween i wygląda na to, że Call of Duty Warzone i Black Ops Cold War są już w świątecznym nastroju. Zdrowy zastrzyk grozy i wszelkiego rodzaju upiorności jest doceniany o tej porze roku, a twórcy mają wiele zaplanowanych na tegoroczne Halloweenowe wydarzenie w Call of Duty – The Haunting.

Sezon szósty jest kontynuowany wraz z premierą The Haunting zarówno w Black Ops, jak i Cold War, a wydarzenie rozpoczyna się 19 października i potrwa do 2 listopada. The Haunting dodaje do Warzone nowy, ograniczony czasowo tryb gry – „Ghosts of Verdransk ”. Verdansk będzie ponownie dostępny o zmroku w Call of Duty Warzone, ale to nie wszystko, co The Haunting ma w zanadrzu dla graczy.

Call of Duty Black Ops Zimna wojna i Warzone Halloween – The Haunting

Ukończenie wyzwań The Haunting da graczom dostęp do prototypowego pistoletu maszynowego LAPA, który będzie miał również unikalny schemat broni dostępny w sklepie wraz z zestawami o tematyce Halloween. Jakby tego było mało, gwiazdą Nawiedzenia jest zdecydowanie nowy Operator Ghostface i skórka operatora Frank The Rabbit, które z pewnością będą gratką dla miłośników horrorów i fanów serii.

Call of Duty

Infected, Scream Deathmatch, Nuketown Halloween i Prop Hunt będą dostępne w Call of Duty Warzone w ramach wydarzenia The Haunting. Nowa broń to pistolet maszynowy LAPA oraz młot i sierp, który z pewnością się przyda. Zombies otrzymują kilka nowych trybów tematycznych, takich jak Hallows’ Eve Outbreak. Nowe zestawy zawierają Scream (Ghostface), Donnie Darko, Ghost of What, Necro Queen i Disciple of Mayhem.

Dziękuję za przeczytanie do końca tego artykułu. Aby uzyskać więcej takich informacji i ekskluzywnych treści technicznych, takich jak nasza strona na FacebookuSource : https://droid.news/call-of-duty-the-haunting-halloween-event-takes-over-warzone-and-black-ops-cold-war-featuring-new-ltms-weapons-and-more/