Hakerzy Warzone używają nowych skórek z wyprzedzeniem


Gracze Call of Duty: Warzone zdążyli już przebrać się za Ghost Face, podczas gdy dany Operator nawet nie pojawił się w grze.

Sezon 6 Warzone nadszedł tuż przed sezonem Halloween, a nowe wydarzenie Nawiedzone przywróci znane postacie z horrorów jako Operatorzy. Ale niektórzy gracze Warzone byli już widziani ze skórką Ghost Face, która nie została jeszcze wydana.

Jak w przypadku każdego nowego sezonu w Warzone, sezon 6 przyniósł nie tylko zmiany w Verdansk, nową broń i nową przepustkę bojową. Mieliśmy też swój udział w różnego rodzaju błędach i usterkach.

Aktywacja

Dwóch nowych operatorów może przybyć z tym wydarzeniem Halloween.

Ostatnio gracze znaleźli sposób na zdobycie broni Call of Duty: Vanguard w Battle Royale Warzone, podczas gdy gra nie została jeszcze oficjalnie wydana. Teraz gracze używają przedmiotów kosmetycznych z wydarzenia Nawiedzenie, które jeszcze się nie rozpoczęło, w tym skórki Ghost Face.

Użytkownik Reddita opublikował zdjęcie, na którym z powodzeniem wyeliminował gracza, który używał twarzy operatora Ghost Face.

„Zabiłem kogoś skórą Ghost Face”

Ten gracz znalazłby zatem sposób na użycie skórek, które nie zostały jeszcze wydane w Warzone. Ci hakerzy tak naprawdę nie czerpią żadnych korzyści z używania nowych skórek, których nikt inny jeszcze nie używa, ale zaskakujące jest to, że takie usterki są widoczne w tym dniu.Source : https://hitechwiki.com/warzone-hackers-use-new-skins-ahead-of-time/