Hakerzy Warzone już oszukują bronią Vanguard


Hakerzy nadal szaleją w Warzone, ale teraz wygląda na to, że używają broni Vanguard, aby zaprezentować swoje aimboty.

Aktualizacja Warzone Season 6 jest już dostępna, co oznacza, że ​​gracze mogą zdobyć wiele nowych broni. Podczas gdy społeczność CoD jest obecnie zajęta odblokowaniem najlepszego wyposażenia dla nowej strzelby Grav AR i .410 Ironhide, wydaje się, że dwie bronie Vanguard zostały wydane przed ich oficjalną premierą.

Zarówno STG44, jak i M1 Garand są obecnie widoczne w Warzone’s Gunsmith. Mimo to gracze nie mogą używać tych broni w standardowych trybach Warzone. Jednak hakerzy szybko znaleźli sposób na ich odblokowanie.

Hakerzy Warzone wcześnie odblokowują broń Vanguard

Aktywacja

Wielu hakerom Warzone udało się odblokować broń Vanguard.

Po doniesieniach, że broń Vanguard może używać 10 załączników, wielu graczy było ciekawych, jak STG44 i M1 Garand radzą sobie w Warzone. W rzeczywistości niedawno odkryto metodę, która umożliwia graczom testowanie obu broni w dowolnym trybie gry, który ma ulepszenie pola zrzutu broni.

Czy było to celowe, czy nie, okaże się, ale teraz wielu hakerów najwyraźniej znalazło sposób na użycie broni Vanguard w podstawowych trybach Warzone. Po odebraniu nagrody Symfuhny zaczął biec w stronę wrogiego gracza. Jednak streamer szybko znalazł się na celowniku ostrzału laserowego.

Spowodowało to, że Symfuhny został wyeliminowany, zanim zdążył wystrzelić jeden strzał, pozostawiając streamerowi wątpliwości, co się właśnie wydarzyło. Jednak dopiero po obejrzeniu kamery z zabójstwa Symfuhny odkrył, że haker używał zarówno STG44, jak i M1 Garand.

Nie jest jasne, czy haker miał dostęp do wszystkich 10 załączników, ale STG44 z pewnością wydawał się mieć niewiarygodnie szybki TTK. Prawdopodobnie zobaczymy więcej tych pistoletów, ponieważ więcej hakerów uzyska do nich dostęp, więc nie zdziw się, jeśli znajdziesz się na końcu tych pistoletów Vanguard.Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-hackers-are-already-cheating-with-vanguard-guns-1671152/