WhosImmortal prezentuje wyjątkowe wyposażenie STB 556 w Warzone 2

WhosImmortal prezentuje wyjątkowe wyposażenie STB 556 w Warzone 2

Sezon 3 Warzone 2 przynosi wiele zmian w równowadze, co sprawia, że gracze i twórcy zawartości szukają nowych sposobów na zwycięstwo. WhosImmortal zaprezentował świetną wersję STB 556, która sprawia, że ​​AR jest bardzo skuteczny na bliskich i średnich dystansach.

STB 556 – broń do bliskiego i średniego zasięgu

STB 556 to karabin, z którym intensywnie eksperymentuje się ze względu na otrzymanie jednego z największych wzmocnień ze wszystkich rodzajów broni. Według WhosImmortal, wyposażenie STB 556 sprawia, że ​​broń jest bardzo łatwa do kontrolowania dzięki znikomemu odrzutowi, szybkiemu celowaniu i doskonałej mobilności.

  • Beczka: 16,5-calowa lufa
  • Bruen S901 Laser: VLK LZR 7MW
  • Optyczny: Cronen Mini Pro
  • Grzebień: Podnośnik FTAC C11
  • Uchwyt tylny: Uchwyt Bruen Q900

Karabin szturmowy ma niezwykle szybkie TTK na bliskim i średnim dystansie, dzięki czemu idealnie nadaje się do umieszczenia go w twojej konfiguracji jako wsparcie snajperskie lub po prostu jako broń bliskiego zasięgu. Warto zauważyć, że sam twórca zawartości uważa optykę Cronen Mini Pro za ważną, ponieważ domyślne przyrządy celownicze STB są trudne w użyciu i zasłaniają dużą część ekranu podczas celowania w dół.

Niemniej jednak, nadal będziesz potrzebować albo AR, takiego jak dominujący meta ISO Hemlock, albo karabin snajperski do pokrycia średniego i dalekiego zasięgu, gdzie ten konkretny sprzęt ma problemy.

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje o e-sporcie, grach i nie tylko.

Źródło: https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-2-guru-reveals-an-insane-loadout-for-a-buffed-assault-rifle-2129943/.