Cronen Squall – najlepsza broń w Warzone 2? Ekspert ujawnia wyposażenie

Wyposażenie Cronen Squall ujawnione przez eksperta Warzone 2 Metaphor

Metaphor ujawnił wyposażenie Cronen Squall, które YouTuber powiedział, że jest „w 100% najlepszą bronią” w Warzone 2 w tej chwili. Sezon 3 Reloaded Warzone 2 przyniósł zmiany balansu, które wstrząsnęły meta gry i pozwoliły na ponowne zabłyśnięcie nowym uzbrojeniem i starym niezawodnym.

Aktualizacja została wprowadzona zaledwie 2 tygodnie temu, więc zarówno twórcy treści, jak i doświadczeni gracze wciąż ponownie oceniają swoje ulubione wyposażenie i próbują znaleźć nowe perełki.

Cronen Squall – najlepsza broń w grze?

Metaphor zaprezentował świetną konfigurację Cronen Squall w swoim filmie z 20 maja, który według własnych słów Metaphor: „Ten build Cronen Squall, który odkryłem, jest tak szalony, że jest to obecnie w 100% najlepsza broń w grze”.

Metaphor wyjaśnił, że jego wyposażenie Cronen Squall sprawia, że ​​broń jest bardzo potężna na średnie, a nawet duże odległości z szybkim TTK, dużą celnością i dużym magazynkiem.

Zalety wyposażenia Cronen Squall

Aby pomóc mu to osiągnąć, twórca zawartości wyposażył broń w dodatki, które zwiększają zasięg, celność i odrzut Cronen Squall. Cronen Squall nadal ma znaczny odrzut, nawet z dodatkami, które próbują go złagodzić, dlatego zaleca się, aby gracze przełączyli się na tryb ognia pojedynczego podczas strzelania do odległych celów i używali trybu pełnego automatycznego tylko do strzelania na średnie i bliskie odległości spotkania na dystansie.

Podsumowanie konfiguracji

  • Pysk: Szpon ZLR 5
  • Beczka: Beczka HR6,8
  • Podlufa: Rozpruwacz FTAC 56
  • Czasopismo: Magazynek 50 nabojów
  • Optyczny: SZ Holotherm

Ten karabin bojowy jest idealny do większości typowych sytuacji na średnich dystansach dzięki szybkiemu TTK i dużej pojemności magazynka dzięki tym dodatkom. Odbywa się to kosztem pewnej mobilności i raczej małej szybkości od sprintu do strzału. Mając to na uwadze, będziesz potrzebować albo pistoletu maszynowego, takiego jak dominujący w mecie Vaznev-9K, albo strzelby do pokonywania bliskiej odległości, gdy ten konkretny zestaw nie nadąża za niektórymi z bardziej popularnych opcji.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=646911d4dfe84c899a7cc6676fc22e8c&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Fcall-of-duty%2Fwarzone-2-guru-reveals-an-overpowered-cronen-squall-loadout-using-thermal-optic-2151649%2F&c=15423486984318372767&mkt=fr-fr.