Odkryj najlepszą broń w Warzone 2 – Cronen Squall

Metaphor ujawnił wyposażenie Cronen Squall, które jest według niego najlepszą bronią w Warzone 2

Według YouTubera Metaphora, wyposażenie Cronen Squall jest „100% najlepszą bronią” w Warzone 2 w tej chwili. Sezon 3 Warzone 2 Reloaded przyniósł zmiany balansu, które wstrząsnęły meta gry i pozwoliły na ponowne zabłyśnięcie nowym uzbrojeniem i starym niezawodnym.

Metaphor zaprezentował świetną wersję Cronen Squall w swoim filmie z 20 maja, który według jego słów: „Ten build Cronen Squall, który odkryłem, jest tak szalony, że obecnie jest to w 100% najlepsza broń w grze”.

Wyposażenie Cronen Squall firmy Metaphor w Warzone 2

Metaphor wyjaśnił, że jego wyposażenie Cronen Squall sprawia, że broń jest bardzo potężna na średnie, a nawet duże odległości z szybkim TTK, dużą celnością i dużym magazynkiem.

Cronen Squall nadal ma znaczny odrzut, nawet z dodatkami, które próbują go złagodzić, dlatego zaleca się, aby gracze przełączyli się na tryb ognia pojedynczego podczas strzelania do odległych celów i używali trybu pełnej automatyki tylko do strzelania na średnie i bliskie odległości spotkania na dystansie.

Załączniki

  • Pysk: Szpon ZLR 5
  • Beczka: Beczka HR6,8
  • Podlufa: Rozpruwacz FTAC 56
  • Czasopismo: Magazynek 50 nabojów
  • Optyczny: SZ Holotherm

Ten karabin bojowy jest idealny do większości typowych sytuacji na średnich dystansach dzięki szybkiemu TTK i dużej pojemności magazynka dzięki tym dodatkom. Odbywa się to kosztem pewnej mobilności i raczej małej szybkości od sprintu do strzału. Mając to na uwadze, będziesz potrzebować pistoletu maszynowego, takiego jak Vaznev-9K, który dominuje w meta, lub strzelby do pokonywania bliskiej odległości, gdy ten konkretny zestaw nie nadąża za niektórymi z bardziej popularnych opcji.

Źródło: Dexerto