Graj w MW3, Warzone i inne tryby w Call of Duty HQ

Zarządzaj przestrzenią i plikami w centrali Call of Duty

Ogromny rozmiar Modern Warfare 3 do pobrania doprowadził do drastycznych zmian w siedzibie głównej Call of Duty, która służy jako „brama” do zawartości Call of Duty w MW3, Warzone i MW2. Po zainstalowaniu zawartości ze wszystkich gier CoD HQ zajmuje ponad 154 GB miejsca na platformie Steam. Na razie siedziba główna będzie „miejscem docelowym”, w którym będą dostępne wszystkie elementy związane z Call of Duty dla graczy na konsole i komputery PC. Jednak system może być nieco przytłaczający po ostatnich zmianach przed premierą MW3.

Chcesz nadać priorytet swoim ulubionym rozgrywkom w Call of Duty? Chcesz do nich dotrzeć? Oto jak nawigować i używać Call of Duty HQ do grania w MW3, MW2 i Warzone.

Zarządzaj plikami i oszczędzaj miejsce w centrali Call of Duty

Niezależnie od tego, czy jesteś zmęczony Warzone, czy zostawiasz MW2 za sobą, wraz z premierą MW3 możesz zaoszczędzić miejsce w swoim systemie, usuwając te części gry z siedziby CoD. Jeśli jesteś fanem gry wieloosobowej lub purystą Warzone, możesz zmniejszyć całkowity rozmiar pliku do mniej niż 50 GB. Aby przejść do Menedżera plików, kliknij ikonę koła zębatego Ustawienia w prawym górnym rogu strony Ustawienia. Strona główna CoD HQ. Na dole listy ustawień kliknij opcję Zarządzaj plikami. Spowoduje to przejście do strony z aktualnie zainstalowaną zawartością, gdzie każda sekcja wskazuje, ile miejsca zajmuje, dając jednocześnie możliwość jej odinstalowania. Możesz także odinstalować całe gry, takie jak MW3, MW2 lub Warzone.

Rozmiary plików dla różnych trybów gry Call of Duty w siedzibie CoD

Oto, ile miejsca każda aktywna gra Call of Duty zajmuje na PC, według Steam: MW3 Multiplayer: 37 GB MW3 Campaign: 45,6 GB Warzone: 29,6 GB MW2 Campaign: 29,2 GB MW2 Multiplayer: 25,6 GB MW2 Co-op: 27,30 GB Wybierz grę lub sekcję gry, którą chcesz odinstalować, a następnie natychmiast zamknij grę i odinstaluj ją lub poczekaj na odinstalowanie zaraz po samodzielnym wyjściu z gry.

Graj w MW3, Warzone i MW2 w CoD HQ

Poruszanie się po menu CoD HQ jest dla niektórych proste i mylące dla innych. Menu główne podzielone jest na kilka sekcji: What’s Hot, MW3, Warzone, MW2 i Legacy Games. Wybranie opcji zainicjuje proces uruchamiania, który tymczasowo zamknie centralę CoD na czas przejścia do „modułu” innej gry.

Sekcja „Na topie” będzie zawierała najpopularniejsze „playlisty” MW3, które prawdopodobnie będą obejmować kampanię, główną playlistę dla wielu graczy, playlistę Wojny i Zombie. W sekcji MW3 gracze mogą przejść do określonych menu kampanii, głównego trybu wieloosobowego, zombie i meczów prywatnych. Sekcja Warzone oferuje polecaną playlistę, DMZ, Resurgence, tradycyjny tryb Battle Royale i mecze prywatne. Sekcja MW2 zawiera bezpośrednie linki do głównych playlist dla wielu graczy, Ground War, Raids, Co-op, Campaign i Private Matches. Na samym dole znajdują się gry Legacy Games, jeśli je zainstalowałeś lub posiadasz, w tym oryginalny Modern Warfare Remake, Black Ops Cold War i Vanguard.

Źródło: www.bing.com