Gracze Warzone znajdują tajne miejsce na łupy wysokiego poziomu na Caldera


A Call of Duty Warzone Gracz znalazł sekretny obszar łupów wysokiego poziomu na mapie Caldera na wyspie Pacyfiku, natykając się na serie zabójstw najwyższego poziomu, broń i plany, które mogą odwrócić losy każdego lobby Battle Royale.

Gracz w zamyśleniu udostępnił to podstępne miejsce, aby wszyscy mogli go zobaczyć.

Co było kiedyś niezwykle niebezpieczną przewagą dla Strefa wojny Znany gracz jest teraz dostępny i wkrótce będzie powszechną wiedzą dla każdego Dorsz szlifierka.

Obraz za pośrednictwem Activision

Redditor „LebSonny” podzielił się swoją wiedzą na temat stref łupów o wysokiej wartości (HVLZ) na Strefa wojny subreddit, ujawniając, że obszar nie jest wymieniony jako HVLZ na mapie, gdy są wymienione tylko trzy obszary.

LebSonny wyrzucił fasolę i powiedział Redditors, że wierzy, że Elektrownia to obszar, w którym można znaleźć najlepsze łupy.

Tak daleko jak Strefa wojny fani rozumieją, że nie ma żadnych konkretnych powodów, dla których obszar bogaty w łupy nie jest wymieniony. Jednak dzięki tej wiedzy Dorsz gracze mają teraz szansę podstępnie rozpocząć z hukiem w Battle Royale.

Inny Strefa wojny fani nazwali ten obszar „niedocenianym”, a Dot Esports spodziewa się, że wkrótce tajny obszar zostanie wypełniony walkami.

Ten łup może z łatwością pomóc graczom wygrywać mecze. To niezwykle skuteczna strategia, aby wylądować w tych miejscach (lub w pobliżu, jeśli jest zbyt wielu ludzi) i odebrać łupy z wyższych poziomów.

Sezon 5 jest blisko i wprowadzi rozpoznawalne postacie z poprzedniego Dorsz fabuły, wprowadzaj więcej aktualizacji do Caldery i dodawaj nowe tryby gry wieloosobowej i nowe bronie do zachowania Dorsz gracze wracają po więcej.

Doświadczeni gracze powinni spodziewać się znaczących zmian w Calderze, w tym nowych zagrożeń lawy lejącej się po szczytach POI i eksplozji wokół prądu Strefa wojny mapa.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630368e12d1948e6aa4f61fa2e94ce23&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fka-ching-warzone-players-have-found-secret-high-value-caldera-loot-zone&c=5200952918932340899&mkt=fr-fr