Gracze Warzone wzywają do usunięcia 2 „irytujących” serii zabójstw z trybu rankingowego Resurgence

Kontrowersje dotyczące gry rankingowej Warzone Resurge

Gra rankingowa Warzone Resurgence zapewnia graczom arenę do zaprezentowania swoich umiejętności. Jednak niektórzy członkowie społeczności wzywają do usunięcia dwóch serii zabójstw, które są sprzeczne z duchem rywalizacji.

Fortune’s Keep powróciło na początku lutego do CoD: Warzone wraz z grą rankingową Warzone Resurgence w ramach aktualizacji Sezonu Drugiego. Raven Software i Treyarch współpracowały nad tym projektem, czerpiąc wnioski z gry rankingowej w WZ2, dostosowując wszystko do mniejszej mapy, rozmiaru lobby i elementów odradzania się.

Kontrowersje wokół dronów bombowych

Bombowe drony zawsze budziły kontrowersje w Warzone. W opublikowanym w zeszłym tygodniu filmie Intel Drop Lawrence Metten, zastępca dyrektora ds. projektowania w Treyarch, mówił o usunięciu „losowości”, podczas gdy Tully Ackland, główny projektant rozgrywki w Raven Software, powiedział, że programiści „wszyscy zgadzają się wyeliminować szczęście lub elementy, które nie można przeciwdziałać tak często”.

Członkowie społeczności chcą, aby Mosquito i Bomb Drone zostały usunięte z trybu, aby spełnić obietnice złożone przez twórców. Niektórzy gracze Warzone uważają, że drony Mosquito i Bomb nie nadają się do gry rankingowej Resurgence.

Żądanie gracza

Sfrustrowany gracz Warzone wyjaśnił niedawno na Reddicie, dlaczego w grze rankingowej Resurgence nie ma miejsca na drony Mosquito i Bomb Drone. „Proszę, Raven, usuń te serie zabójstw z puli łupów, ponieważ nie wymagają żadnych umiejętności w użyciu i nie nadają się do trybu rankingowego” – błagał użytkownik.

Tymczasem Bomb Drone to zdalnie sterowane drony z dołączonym ładunkiem C4. W przeciwieństwie do Mosquito, który działa automatycznie, gracze ręcznie sterują i uruchamiają drona bombowego. Ta seria zabójstw nie obezwładnia natychmiastowo wrogów, ale użytkownicy nadal uważają, że nie powinna ona występować w grze rankingowej.

Apel o dodatkowe zakazy

Rankingowe Resurgence zakazało już tarcz Riot Shield, jednostrzałowych karabinów snajperskich, celowników termowizyjnych i kilku strzelb, ale członkowie społeczności nie chcą, aby twórcy na tym poprzestali.

Źródło: www.bing.com