Gracze Warzone wzywają do działania Activision nad usterką ping, dzięki czemu gra jest „niegrywalna”


Strefa wojny gracze natknęli się na ogromną usterkę i brzmią w mediach społecznościowych.

Niedawna usterka dotycząca pingów powoduje, że niektórzy gracze dzwonią Strefa wojny „niegrywalny.” Pingowanie jest ważnym narzędziem komunikacji dla graczy, którzy nie mają mikrofonu lub nie mogą lub nie chcą mówić podczas meczu. Gracze Warzone mogą pingować lokalizacje, wrogów i przedmioty, aby ostrzec innych członków swojej drużyny.

Ale nowy błąd sprawił, że pingowanie stało się nieco problematyczne. W wątku Reddit jeden Strefa wojny gracz zauważył, że pingowanie powoduje przeskakiwanie klatek i skoki pingowania. Ponieważ pingowanie wrogów jest tak ważne dla komunikacji w grze, nie jest idealnym rozwiązaniem, aby gra przeskakiwała i opóźniała się za każdym razem, gdy gracze próbują to zrobić.

W wątku Reddit inne Strefa wojny gracze dołączyli do podobnie niepokojących doświadczeń po aktualizacji gry. Wydawało się również, że wpłynęło to zarówno na graczy na PC, jak i konsolach.

Jeden gracz dodał: „Och! Cały czas pinguję, ponieważ zazwyczaj nie używam zestawu słuchawkowego. To ma teraz tyle sensu, dlaczego moje gówno jest opóźnione jak kurewsko.

Inny podzielił się podobnym doświadczeniem: „Kiedy pierwszy raz to przeczytałem, na pewno nie, a potem wpadłem do gry i zauważyłem opóźnienie i pomyślałem, aby przetestować tę teorię. Masz 100% racji. Nawet jeśli moi koledzy z drużyny coś pingują lub ikona jest widoczna na ekranie, na PS4 występuje drastyczne opóźnienie”.

Gracz, ColdcatZA, powiedział, że ich zespół próbował „unikać” pingowania, ale okazało się to niemożliwe, ponieważ jest to dla nich tak zakorzeniony nawyk.

Chociaż wielu graczy obecnie narzeka na ten problem, deweloperzy muszą go jeszcze rozwiązać. Usterka jest wciąż niedawna i jej naprawa może trochę potrwać.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=5934c728d6784dfaa2092297cde2a74a&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fwarzone-players-call-for-activision-action-over-ping-glitch-making-game-unplayable&c=7889933007276481688&mkt=fr-fr