Gracze Warzone wściekli, gdy streamer oszukuje przez miesiąc bez bana


Hakerzy Warzone są na wolności od dłuższego czasu, a gracze są wściekli na twórców, ponieważ streamer był na żywo z oszustami i nadal nie jest zbanowany.

W Battle Royale, Warzone, hakerzy mieli swój sposób na prowadzenie meczów dla milionów graczy każdego dnia. Jednak wraz z aktualizacją Warzone Pacific społeczność w końcu otrzymała anty-cheat RICOCHET, który próbuje powstrzymać te gryzonie.

Pomimo tego oprogramowania hakerzy wciąż biegają po Warzone, a gracze są jeszcze bardziej oszołomieni, ponieważ oszukujący streamer jest dostępny na żywo od ponad miesiąca bez zakazu.

Aktywacja

Gracze Warzone są oszołomieni, ponieważ oszust unika hacków na żywo na żywo.

Streamer Warzone nadal nie jest zbanowany po użyciu kodów

Facebook i Warzone mają ścisłą politykę przeciwko oszustom i bardzo głośno dbają o to, aby ludzie korzystający z ich usług grali uczciwie.

Jednak post na Reddicie autorstwa „kurt7022” zwrócił uwagę na streamera na Facebooku, który jest na żywo na platformie od około miesiąca i nadal nie ma zbanowanego konta Warzone.

Każdego dnia transmitują na żywo… dobrze wiedzieć, że rykoszet działa. z CODWarzone

Redditorzy martwią się, że sterowniki na poziomie jądra mogą zawieść, ponieważ ktoś, kogo znają, ma rażące hacki, uchodzi mu to na sucho.

Streamer „Nitrothecheat” miał swoją pierwszą transmisję 7 grudnia, tuż przed premierą Caldery.

Od tego czasu streamer był na żywo ponad 10 razy na platformie, a nawet przyznaje się do oszukiwania, a także do pokazywania go w swojej transmisji.

Warzone hackuje bez zakazu
Facebook

Ten zrzut ekranu został zaczerpnięty ze strumienia hakerów, gdzie pokazują swoje kody.

Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, Nitro nawet nie próbuje ukryć faktu, że hakuje w Warzone. Jeden z Redditorów zatrzasnął nowy anty-cheat i zespół programistów. „Activision najwyraźniej nie może nawet sprawić, by ich gra działała poprawnie”.

W chwili pisania tego tekstu haker nie został jeszcze zbanowany na Warzone ani na Facebooku, ale gracze mają nadzieję, że w odpowiednim czasie otrzymają karę.Źródło : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-players-furious-as-streamer-cheats-for-a-month-without-ban-1731274/