Gracze Warzone proszą o wzmocnienie od snajperów


Gracze Call of Duty: Warzone Pacific już teraz proszą deweloperów o ulepszenie snajperów Vanguard.

Społeczność wyraźnie nie jest pod wrażeniem skuteczności karabinów snajperskich Call of Duty: Vanguard na Warzone Pacific, wręcz przeciwnie. Wielu graczy już prosi deweloperów o zaimplementowanie dużych wzmocnień do tej klasy broni, uważanej w tej chwili za zdecydowanie za słabą.

W Warzone Pacific gracze mieli dostęp do jeszcze większej różnorodności w integracji Vanguard z kilkoma tuzinami broni, które przybyły, w tym nowymi snajperami, w tym Kar98k, Gorenko, a także 3-liniowy karabin.

Aktywacja

Elfy mogą ukryć się w dowolnym miejscu w Call of Duty: Warzone Pacific.

Mimo to ta klasa broni nie została doceniona przez fanów przez ostatnie kilka tygodni. Niektórzy gracze uważają, że są najgorszymi snajperami w historii Call of Duty i czekają, aż twórcy zrobią coś, aby to zmienić.

To także na Reddicie fani zbuntowali się, mocno krytykując karabiny snajperskie z Call of Duty: Vanguard.

„Snajperzy awangardy są do bani”

Niektórzy gracze nadal bronili Kar98k, zauważając, że nadal bawili się tą bronią. Opinie na ten temat wciąż są różne, ale nie byłoby zaskoczeniem, gdyby Raven Software w przyszłości modyfikuje niektóre snajperki na Warzone Pacific.Źródło : https://hitechwiki.com/warzone-players-request-a-buff-from-snipers/