Gracze Warzone ostro krytykują siedzibę Call of Duty

Fani niezadowoleni z aktualizacji Call of Duty HQ

Nowa aplikacja Call of Duty HQ skupia wszystkie aktywne tytuły serii w jednym miejscu dla graczy, ale wygląda na to, że fani Warzone nie byli zadowoleni z ostatnich zmian.

Fani Call of Duty cieszą się z premiery Modern Warfare 3, zagłębiając się w dostępne w grze tryby kampanii, gry wieloosobowej i Zombie. Fani Battle Royale będą musieli poczekać nieco dłużej na nową zawartość, gdyż integracja MW3 z Warzone planowana jest na sezon 1.

Negatywne reakcje graczy Warzone

Pomimo braku nowej zawartości w okolicach premiery MW3, gracze Warzone wyrazili swoje opinie na temat dodatkowych pobrań, które pojawiły się dzięki aplikacji Call of Duty HQ. Aplikacja będzie na razie zawierać Warzone, Modern Warfare 3 i Modern Warfare 2.

Wygląda na to, że gracze Warzone nie uważają nowej koncepcji siedziby COD za tak przyjazną dla użytkownika, jak by sobie tego życzyli, a jeden post na Reddicie posunął się nawet do nazwania siedziby COD „do bani”.

OP nie jest obecnie zadowolony z dodatkowych pobrań wymaganych do uzyskania dostępu do Warzone: „Ktokolwiek pomyślał, że zmuszenie nas do pobrania ponad 100 GB bezużytecznych rzeczy jest dobrym pomysłem, podejmuje okropną decyzję. Nie mam MW3, nie jest mi potrzebne, nie chcę. »

Podczas gdy rozmiar dodatkowych plików do pobrania dla graczy Warzone, którzy mogą nie być zainteresowani Modern Warfare 3, był głównym problemem wielu komentarzy, inni byli wściekli z powodu aspektu nawigacji: „Pozwól mi tylko uruchomić WZ, do cholery, możesz zająć 99% ekranu tytułowego z reklamami, jeśli chcesz, pozwól mi po prostu uruchomić tę cholerną grę, w którą chcę zagrać. »

Nie byli sami, ponieważ większość komentarzy zgadzała się, że aplikacja CoD HQ desperacko potrzebuje kilku poprawek: „Dodali ją, abyśmy mogli płynnie przechodzić między tytułami CoD do innych, z tą różnicą, że zapomnieli o płynnej części. »

Nadchodzą jakieś zmiany?

Czas pokaże, czy programiści zdecydują się na wprowadzenie jakichkolwiek zmian w siedzibie Call of Duty przed rychłą integracją Warzone z Modern Warfare 3.

Aby uzyskać więcej, zobacz, jak gracze MW3 są wściekli z powodu „niewidzialnej” skórki Gaia w Warzone lub tego rzadkiego klejnotu LMG, którego nie możesz przegapić.

Źródło: www.charlieintel.com