Gracze Warzone nie mogą uwierzyć, że znienawidzona funkcja nie została usunięta w sezonie 2

Gracze Warzone mają dość funkcji gry, która nie zmieniła się od premiery

Drugi sezon Warzone wprowadził wiele nowej zawartości do gry Battle Royale, ale gracze są coraz bardziej zmęczeni jednym aspektem gry, który nie zmienił się od premiery Urzykstanu.

Warzone wkracza w swój drugi sezon w ramach MW3 i oprócz wniesienia do gry różnych zalet, wad i poprawek, graczom zaoferowano także nową przepustkę bojową wypełnioną kosmetykami, a nawet nowym pistoletem maszynowym.

Gracze nie mogą już tolerować wprowadzenia Warzone

Pomimo całej nowej zawartości oferowanej graczom i powrotu Fortune’s Keep, niektórzy członkowie społeczności Warzone mają dość jednej funkcji, która nie zmieniła się od premiery.

Na Reddicie użytkownik „CreaytoR” podkreślił film wprowadzający, który gracze muszą obejrzeć na początku każdej gry. W przerywniku filmowym Graves, postać z kampanii, wydaje ci rozkazy, ale użytkownik „CreaytoR” wraz z innymi osobami w komentarzach chce, aby twórcy „pozbyli się tego człowieka”.

Użytkownik wyjaśnił dalej, mówiąc: „Nie mogę uwierzyć, że nie usunęli tego intro lub przynajmniej nie zmienili czegoś w sezonie 2… Zaczynam być zmęczony przyjmowaniem głupich zamówień”. »

Reakcje graczy

Film Warzone pozostał nienaruszony w sezonie 2 i właściwie nie zmienił się od czasu wznowienia Warzone wraz z integracją MW3. „Po pierwszym dniu lmfao robi się nudno” – stwierdził jeden z użytkowników, a inny skomentował: „Poważnie!! To jest takie bez sensu, lol. Niektórzy nawet uważają, że przerywnik filmowy jest „irytujący”, podczas gdy inny sugeruje, że twórcy mogli „zrobić kilka (przerywników filmowych) i obracać je”.

Jeden z graczy zauważył, że istnieje „nieco inny sposób na łupy”, jednak uważa go za „równie denerwujący”.

Przyszłość Warzone

Film wprowadzający do Warzone nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem, a wraz z premierą drugiego sezonu Reloaded gracze być może będą musieli przez jakiś czas słuchać Gravesa przed każdą grą.

Być może twórcy wprowadzą zmianę w przerywniku filmowym lub udostępnią opcję „wyłączenia go”, jak sugerował jeden z komentarzy. W międzyczasie, po obejrzeniu starych, dobrych instrukcji Gravesa, wskoczysz w tryby Battle Royale i Resurgence.

Źródło: www.charlieintel.com