Gracze Warzone kwestionują obecność 2 „irytujących” serii zabójstw w trybie rankingowym Resurgence.

Prośby o usunięcie serii zabójstw w Warzone

Społeczność graczy Warzone wzywa do usunięcia dwóch serii zabójstw, które są sprzeczne z duchem rywalizacji w grze rankingowej Resurgence. Po powrocie Fortune’s Keep w drugim sezonie CoD: Warzone gracze chcą, aby Mosquito i Bomb Drone zostały usunięte z trybu rankingowego Resurgence.

Powody tych żądań

Gracze Warzone są przerażeni obecnością dronów Mosquito i Bomb w trybie rankingowym Resurgence. Według nich, te serie zabójstw nie wymagają talentu i nie mają miejsca w trybie rankingowym.

Na przykład Dron Mosquito to seria zabójstw, która krąży wokół miejsca, w którym został rzucony. Po namierzeniu najbliższego celu dron nurkuje i eksploduje przy kontakcie. Choć nie zabija natychmiast wrogów, to jednak zadaje spore obrażenia.

Jeśli chodzi o drony bombowe, są to zdalnie sterowane drony z dołączonym ładunkiem C4. W przeciwieństwie do Mosquito, który działa automatycznie, gracze ręcznie sterują i uruchamiają drona bombowego. Ta seria zabójstw również nie zabija natychmiast, ale gracze uważają, że nie ma na nią miejsca w grze rankingowej.

Dlatego gracze nalegają, aby usunąć te serie zabójstw z trybu Odrodzenia w grze rankingowej.

Wezwanie do działania

Sfrustrowany gracz Warzone wyjaśnił niedawno na Reddicie, dlaczego w grze rankingowej Resurgence nie ma miejsca na komary i drony bombowe. Błagał Ravena, aby usunął te serie zabójstw z listy łupów, stwierdzając, że nie wymagają one żadnych talentów do użycia i nie powinny być obecne w trybie rankingowym.

Wielu graczy podziela ten pogląd i wzywa programistów do podjęcia działań w celu poprawy wrażeń z gry w grze rankingowej Resurgence.

Źródło: dotesports.com