Gracze Warzone i Vanguard z ulgą dowiadują się, że pełna hakerów wersja beta nie korzysta z nowego anty-cheat


Zarówno gracze Call of Duty: Vanguard, jak i Warzone byli trochę przerażeni ilością hakerów, którzy przekroczyli wersję beta Vanguard – ale są też dobre wieści. Jak podzielił się znanym informatorem, rzeczywisty mechanizm anty-cheat nie został jeszcze wdrożony.

Sytuacja włamania CoD jest ognista. Podczas gdy tytuły franczyzy były stosunkowo nietknięte we wcześniejszych latach, przejście na grę międzyplatformową na PC oznaczało znacznie więcej hakerów, co w szczególności miało wpływ na społeczność Warzone oraz Zawodnicy CDL.

Tak więc wiele zależy od wydania Vanguard, ponieważ ma przynieść nowy anty-cheat, który Twórcy CoD są bardzo, bardzo pewni siebie.

Ale Vanguard’s Beta jest tutaj i hakerów nie było, pozostawiając wielu zaniepokojonych, że anty-cheat nie spełnia swoich oczekiwań. Wskaż insider Tom Henderson, który pocieszył wszystkich i wygadał: nie, beta nie używa nadchodzącego anty-cheatu.

Jak wyjaśnia Henderson, Vanguard Beta nie używa nowy anty-cheat. Zamiast tego nadal znajduje się w systemie Warzone, który niestety „został skompromitowany” (delikatnie mówiąc). Podczas gdy wiele osób pozostaje sceptycznie nastawionych do nadchodzącego systemu bezpieczeństwa, wciąż istnieje pewien optymizm i ogólnie wydaje się, że ulgę stanowi fakt, że anty-cheat Vanguarda nie jest tym, który zostanie podpalony podczas bety.

Hakerów jest wielu i nie jest to idealne rozwiązanie, ale byłoby jeszcze gorzej, gdyby nowy anty-cheat został tak szybko złamany. Więc to jest dobra wiadomość i zła sytuacja – dobra wiadomość: wciąż jest nadzieja na anty-oszustwo Vanguard, zła wiadomość: człowieku, oszuści mieli dobry dzień z obecnymi środkami bezpieczeństwa.

Jak dotąd sytuacja hakerów w Warzone a Vanguard Beta nadal jest bałaganem. Ten ostatni istnieje dopiero od kilku tygodni, ale hakerzy już są kończenie gier na zachciankę oraz sprzedawanie cheatów po absurdalnie niskich cenach.

Ale czasami musisz spojrzeć na jasną stronę. To denerwujące, że są hakerzy szalejący i że skuteczny anty-cheat nie jest jeszcze dostępny, ale przynajmniej przejdziemy od tego skompromitowanego anty-cheatu na nowy (i, miejmy nadzieję, lepszy) w listopadzie.

Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-vanguard-players-relieved-to-learn-hacker-filled-beta-isnt-using-new-anti-cheat-1657770/