Gracze Warzone domagają się zmian w „nie do zniesienia” wyskakujących okienkach


Najnowsza wersja finału Strefa wojny sezon stał się nękany skargami od Call of Duty gracze twierdzący, że niektóre powiadomienia blokują integralne części ekranu, i to zawsze w najgorszym momencie.

Aktualizacje w trakcie gry i powiadomienia o wyprzedaży znajdują się na liście irytujących wyskakujących banerów, które mają wpływ na Strefa wojny graczy, według postów w mediach społecznościowych.

Obraz za pośrednictwem Activision

Niestety dla tych niezadowolonych użytkowników nie można ich wyłączyć.

Post subreddit /r/CODWarzone zyskał popularność 28 sierpnia, z Strefa wojny gracze gromadzą się na stronie, aby podzielić się swoimi frustracjami.

Komentarze zawierały niezliczoną ilość ujęć w opcjach powiadomień dewelopera, mówiąc: „mają mnóstwo różnych, które pojawiają się w okropnych miejscach”.

„Spokojnie spacerowałem po otwartym polu w Verdansk. Wciąż byłem nowy w grze, więc każdy wystrzał mnie przerażał. Patrzyłem na każdy budynek, zastanawiając się, czy zostanę postrzelony. potem nagle „PTHWUUUUUUERUEU FIRE SALE”. dosłownie wskoczyłem na swoje miejsce i upuściłem kontroler” – napisał jeden z użytkowników.

Inne alerty obejmują bombę Nevula V w połączeniu z gustownymi dźwiękami gitary elektrycznej, które pojawiają się podczas interakcji z obiektami na mapie.

Nie ma wielkiej nadziei na aktualizację zmieniającą system powiadomień, ponieważ Strefa wojny 2 jest za rogiem. Mamy nadzieję, że problemy te zostaną rozwiązane w kolejnej odsłonie serii.

Warzone 2 to podobno ukaże się 16 listopada.

Niecierpliwie oczekiwana kontynuacja Battle Royale będzie miała nowe tryby, mapy i broń, które fani będą mogli odkryć, a jeśli Dorsz gracze mają szczęście, powiadomienia o nowym wyglądzie też.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630c4f052c4e45919f1280d744e4a3f7&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fwarzone-players-demand-changes-to-ridiculous-pop-ups-that-make-playing-unbearable&c=16942888263568347005&mkt=fr-fr