Gracze Warzone domagają się powrotu Verdansk po historycznym sukcesie aktualizacji OG Fortnite.

Sukces Fortnite w OG budzi nadzieje fanów Call of Duty na powrót do Verdansk

Fortnite przeszedł niedawno do historii gier swoim powrotem na mapę OG, przyciągając ponad 44,7 miliona graczy, którzy łącznie poświęcili na rozgrywkę 102 miliony godzin w ciągu jednego dnia. Teraz entuzjaści Call of Duty mają nadzieję, że doświadczą podobnego odrodzenia wraz z powrotem Verdansk, oryginalnej mapy Warzone.

Fani Call of Duty żądają powrotu Verdansk

Entuzjazm związany z sukcesem Fortnite rozprzestrzenił się na społeczność Call of Duty. Gracze wzywają teraz do wskrzeszenia oryginalnej mapy Warzone w grze, Verdansk. Opinia ta, wywołana popularnym tweetem Charliego Intela, jest szeroko podzielana przez fanów, którzy uważają, że Call of Duty musi przywrócić Verdansk.

W komentarzach pod tweetem gracze szybko wyrazili swoją zgodę. Jeden z graczy zauważył nawet: „To jednak miałoby dla nich zdecydowanie zbyt duży sens. » Inni podzielali tę opinię, stwierdzając, że serwery nie byłyby w stanie obsłużyć napływu graczy, gdyby Verdansk miał powrócić.

Jednak niektórzy fani Call of Duty uważają, że jest za wcześnie na powrót Verdansk. Twierdzą, że Fortnite ma większą liczbę map i istnieje już kilka lat dłużej. Jeden z graczy stwierdził: „Szczerze mówiąc, nawet nie wydaje mi się, jakby to było tak dawno temu, odkąd grałem na tej mapie. Myślę, że nie powinni jeszcze tego przywracać. »

Dziedzictwo Verdanska wciąż żyje

Pomimo nieobecności w Warzone 2, Verdansk pozostaje ulubioną lokalizacją wśród graczy Call of Duty. Pomysłowym fanom udało się uzyskać dostęp do mapy na różne sposoby. Jednak ci, którzy nie chcą czekać na jego powrót, ukojenie mogą znaleźć w kampanii Modern Warfare III, w której znalazło się wiele kultowych lokacji z Verdansk. Więzienie Verdansk, baza wojskowa Arklov, stadion Verdansk i tama Gora zajmują szczególne miejsce w sercach graczy Warzone, podobnie jak lokalizacje na mapie OG Fortnite.

Podsumowując, ogromny sukces Fortnite wraz z odrodzeniem OG nie pozostał niezauważony. Fani Call of Duty z niecierpliwością czekają na odrodzenie Verdansk, mając nadzieję, że doświadczą tego samego poczucia nostalgii i ekscytacji, jakim cieszyli się gracze Fortnite.

Źródło: www.dexerto.com