Gracze Warzone domagają się poważnych zmian w sposobie, w jaki gaz wpływa na płyty pancerza


Toksyczny gaz, który powoli przemieszcza się podczas meczu Warzone, ma kluczowe znaczenie dla Battle Royale zwycięska formuła rozgrywki, ale niektórzy fani proszą o drastyczną zmianę sposobu wpływa na płyty pancerza postaci.


Sezon 5 Warzone dobiega końca, a gracze czekają na nowe bronie i operatorów, które pojawią się w sezonie 6.

Ale nawet z całą nową zawartością na horyzoncie, fani Battle Royale domagają się bardziej fundamentalnych zmian w sposobie gry.

Ostatnio gracze domagają się znaczącej zmiany sposobu, w jaki gaz pochłaniający Verdasnk wpływa na płyty pancerza.

Przed sezonem łabędzich pieśni Verdansk gracze namawiają Ravena do wprowadzenia zmiany, aby płyty pancerne przetrwały wystawienie na działanie gazu bez odnoszenia obrażeń.

W wątku zatytułowanym „Niepopularna opinia” użytkownik Reddita przesłał mem, który brzmiał: „przebywanie w gazie nie powinno uszkadzać płyt pancernych”.

W tej chwili, jeśli gracz utknie w gazie krążącym wokół mapy, wszelkie płyty pancerza, które ma na wyposażeniu, będą powoli ulegać erozji.

Oznacza to, że należy je wymienić, jeśli uciekną z oparów i ponownie wejdą do kręgu.

Obraz wywołał debatę wśród fanów, a wielu zgodziło się, że uszkodzenie zdrowia jest wystarczającą karą za przebywanie w gazie i że niszczenie płyt pancerza nie ma sensu.

„Czy twoja broń zaczyna się psuć? Twój sprzęt? Twoje ubrania po prostu odpadają? pyta jeden użytkownik. „To znaczy, jeśli jest tak silny, że kuloodporne płyty pancerne natychmiast ulegają uszkodzeniu, dlaczego nic innego nie ucierpi w gazie?”

Sugerowano również, że zmiana dostępnej maski przeciwgazowej na pełny kombinezon byłaby fajnym sposobem na wprowadzenie zmiany, co ma sens w kontekście gry.

Inni twierdzili, że sposób, w jaki działają teraz obrażenia, ma na celu utrzymanie równowagi w grze i zmianę tego, co doprowadziłoby do tego, że gracze obozowaliby w gazie i strzelali tanie zabójstwa niczego niepodejrzewającym wrogom.

Okaże się, czy Raven Software uwzględni którąś z tych sugestii w sezonie 6 lub później. Jak zawsze, bądź na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami Charlie INTEL.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Warzone, sprawdź najlepsze wyposażenie Bullfrog na sezon 5 i dlaczego dr Disrespect uważa, że ​​​​Warzone ma „poważne kłopoty”.

Kredyty obrazkowe: ActivisionSource : https://charlieintel.com/warzone-players-call-for-major-change-to-how-gas-affects-armor-plates/136992/