Gracze Warzone chcą prostej funkcji w grze, aby uniknąć hakerów


Społeczność Warzone od dłuższego czasu jest zarażona hakerami, ale gracze Call of Duty uważają, że dodanie funkcji blokowania w grze pomoże uniknąć wpadnięcia na hakerów.

Niestety hakowanie nie jest obce na ulicach Verdansk, ponieważ oszuści robią różne rzeczy, takie jak rujnowanie gier lub używanie niewydanych skórek.

Pomimo wszystkich skarg, twórcy powoli poczynili pewne postępy w eliminacji tych oszustów.

Podczas gdy gracze cierpliwie czekają na integrację anty-cheatu Vanguard z Warzone, społeczność opracowała funkcję, która pomoże rozwiązać problem hakerski.

Treyarch/Activision

Gracze Warzone sugerują dodanie funkcji blokowania w grze, aby pomóc w walce z hakerami.

Gracze Warzone sugerują funkcję blokowania w grze, aby uniknąć hakerów

Chociaż nie ma oficjalnego mechanizmu przeciwdziałania oszustwom, dobrym sposobem na trzymanie się graczy z dala od hakerów jest ich zablokowanie. Chociaż nie jest to najlepszy sposób na posprzątanie ulic, jest to najłatwiejsza metoda, jaką mają gracze.

Jednak ten post na Reddicie autorstwa „mugs_sgum” sugeruje, że Raven Software powinno dodać przycisk blokowania w grze, aby gracze mogli natychmiast zająć się wpadnięciem na oszusta.

Czy ktoś jeszcze tak się czuje? z CODWarzone

Obecnie osoby, które chcą kogoś zablokować, muszą opuścić grę, w której się znajdują. Następnie należy przejść do zakładki „Ostatni gracze”, znaleźć oszusta, a następnie go zablokować.

Dodając to w grze, fani nie będą musieli przechodzić przez ból przeszukiwania ostatnich graczy. Nie musisz też pamiętać, jak się nazywali.

Jednemu z Redditorów bardzo spodobał się ten pomysł i powiedział: „Zwłaszcza, że ​​nie zawsze aktualizują się od razu i trzeba poczekać 5 minut, aż załaduje się ich nazwa”. Gracze uważają, że może to być bardzo pomocne, ponieważ aktualizacja tej karty może trochę potrwać.

Podczas gdy Vanguard jest za około miesiąc, a integracja wkrótce nastąpi, może to być tylko jedna z wielu zmian, które pojawią się w Warzone, aby zapobiec hakowaniu w grze.Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-players-want-simple-in-game-feature-to-avoid-hackers-1672448/