Gracze Warzone 2 zaskoczeni przez boty na wyspie Ashika


Dodanie botów do meczów Resurgence na mapie Ashika Island wprawiło wielu graczy w Call of Duty: Warzone 2 w zakłopotanie, niektórzy nawet wzywali twórcę gry, firmę Infinity Ward, do ponownego rozważenia konieczności wprowadzenia tej konkretnej funkcji. Infinity Ward nie ustosunkowało się jeszcze do tej krytyki ze strony graczy.


Gracze początkowo chcieli poznać zupełnie nową, szybszą rozgrywkę oferowaną przez tę pierwszą mapę Odrodzenia, wyspę Ashika. Z drugiej strony dodanie tych botów najwyraźniej sprawiło, że doświadczenie stało się o wiele bardziej chaotyczne niż oczekiwano, co spowodowało, że wielu graczy całkowicie unikało mapy.

POWIĄZANE: 17 gier do zagrania, jeśli lubisz Call Of Duty: Warzone 2

WIDEO DNIA GRACZÓW

Gracze naturalnie zgłaszali swoje skargi do mediów społecznościowych, tworząc serię wątków na Reddit, aby wyrazić swoje obawy, wielu kwestionując logikę dodawania botów do już szybkiego trybu gry, takiego jak Resurgence. Najbardziej pozytywnie oceniany z nich został po raz pierwszy opublikowany na początku tego tygodnia przez kogoś o imieniu TapInBogey, który zaczął od „prawdziwie, naprawdę, poważnie, prosząc o wyjaśnienie logiki dodawania botów do wyspy Ashika. Dlaczego?”

„Jest tak wiele„ nikt o to nie prosił ”rzeczy, które zrobili programiści, ale ta szczególnie mnie zadziwia” – powiedział TapInBogey na platformie mediów społecznościowych. „Odrodzenie toczy się w szybkim tempie z mnóstwem ataków stron trzecich i czasami trudno jest zachować rozum z powodu kul latających wszędzie. A potem dodajesz tupiące boty, strzelające do ciebie, rozpraszające cię, zdradzające twoją pozycję. Znowu byłem zdumiony wieloma wyborami, ale ten naprawdę sprawia, że ​​myślę, że twórcy nawet nie grali w tę grę.

Większość graczy najwyraźniej zgadza się z TapInBogey, niektórzy na przykład sugerują, że Totem Nieskończoności powinien skupić się na naprawianiu różnych błędów i usterek w grze, zamiast dodawać niepotrzebne lub w inny sposób wątpliwe funkcje. Ponieważ drugi sezon zawartości, Reloaded, ma zostać wydany jeszcze w tym miesiącu, 15 marca, wielu graczy ma jednak nadzieję, że Totem Nieskończoności wysłucha ich opinii i wprowadzi niezbędne zmiany. Podczas gdy niektórzy sugerowali, że boty powinny zostać całkowicie usunięte, inni proponowali zmniejszenie ich liczby, aby rozgrywka była nieco mniej chaotyczna.

Dodanie botów do meczów Resurgence na wyspie Ashika wyraźnie sprawiło, że gracze poczuli się sfrustrowani i zdezorientowani. To, czy wpłynie to na popularność Warzone 2 w dłuższej perspektywie, dopiero się okaże, ale wielu graczy najwyraźniej ma nadzieję na rozwiązanie krótkoterminowe. W tej chwili nie jest jasne, kiedy dokładnie deweloper zajmie się tym problemem, ale przynajmniej na razie boty nadal szaleją.

DALEJ: Sony nie ma dobrego powodu, aby usunąć kolekcję PlayStation PlusŹródło : https://www.thegamer.com/warzone-2-players-baffled-bots-ashika-island/