Gracze Warzone 2 używają unikalnej taktyki, aby wygrywać walki w Gułagu


W Gułagu nikt nie jest bezpieczny.


Gracze Warzone 2 mają z czym sobie radzić. Jeśli nie dostają shadowbana bez wyraźnego powodu, przypadkowo nie eksplodują w śmigłowcach lub nadal utkną w menu dzięki mylącemu interfejsowi, muszą radzić sobie z oszustami. A jeśli to nic z tych rzeczy, muszą stanąć twarzą w twarz z najgorszymi ze wszystkich, naprawdę utalentowanymi graczami. Na szczęście Warzone 2 pozwala ci odrodzić się za pośrednictwem systemu Gułag, jeśli jeden z tych wykwalifikowanych graczy cię zabije. Ale tylko Bóg może ci pomóc, jeśli oni też tam za tobą pójdą.


Wygląda na to, że niektórzy z tych utalentowanych graczy znaleźli sposób na zapewnienie sobie przewagi, gdyby przypadkiem znaleźli się w Gułagu. Jak pokazał o ostrość (dzięki, GameRant) na TikTok, ta metoda polega na zrzuceniu bomby dymnej w pobliżu skrzyni, gdy tylko się odrodzisz. Teraz, gdy jesteś ukryty, możesz wspiąć się na górę skrzyni i przeskoczyć na drewnianą belkę nad nią. Będziesz mieć teraz wyraźny punkt obserwacyjny, podczas gdy twoi wrogowie nadal będą zdezorientowani. Następnie możesz oznaczyć je dla swoich kolegów z drużyny lub usunąć je samodzielnie.

WIDEO DNIA GRACZÓW

POWIĄZANE: Call Of Duty nigdy nie osiągnie szczytu Nuke Moment Modern Warfare

Jednak spojrzenie na komentarze pokazuje, że gracze są teraz sprytni w tej strategii. Ponieważ pozostawia jednego gracza całkowicie otwartego, ten manewr jest wyraźnie obarczony dużym ryzykiem – wysoką nagrodą. Więc następnym razem, gdy znajdziesz się w Warzone Gułag i zobaczysz wybuch bomby dymnej, celuj tam, gdzie idealnie byłaby drewniana belka.

Mówiąc o wykwalifikowanych graczach, wykonywanie 360 ​​no-scope to nic w porównaniu z tym, co jeden gracz Warzone próbował wykonać za pomocą czatu zbliżeniowego. Jon Schaefer postanowił wykorzystać czat zbliżeniowy i polecenia głosowe Xboksa na swoją korzyść. Kiedy znalazł się w zasięgu czatu głosowego innego gracza, krzyknął „Xbox, wyłącz”. Nie jest jasne, czy to zadziałało, czy był to tylko zbieg okoliczności, ale powiadomienie pojawiło się dokładnie w tym samym czasie, mówiąc, że gracz odszedł.

Schaefer próbował nawet ponownie porozmawiać z tym graczem, ale nie otrzymał odpowiedzi. Jednak nikt jeszcze nie był w stanie odtworzyć tego wyczynu, więc nie jest jasne, czy jest to rzeczywiście możliwe.

DALEJ: Bitwa o Olimp jest nie tak z Overwatch 2Źródło : https://www.thegamer.com/warzone-2-tactic-to-win-gulag-fight/