Gracze Warzone 2 uważają, że gra może zrobić więcej dzięki misjom DMZ


Niektórzy gracze uważają, że Infinity Ward nie wykorzystuje w pełni trybu DMZ Call of Duty Warzone 2 i jego próby połączenia PvP i PvE.


Uruchomienie Call of Duty: Warzone 2 przyniósł dodanie nowego trybu DMZ opartego na misjach, chociaż wydaje się, że niektórzy gracze uważają, że Totem Nieskończoności nie robi wystarczająco dużo w nowym trybie PvPvE. Strefa wojny 2 nie brakuje trybów w obecnej postaci, z mnóstwem opcji PvP dla graczy do wyboru w darmowej grze Battle Royale. Podczas gdy boty AI DMZ oferują inny zwrot w tej sprawie, niektórzy gracze chcieliby zobaczyć więcej kreatywności w misjach i strukturze nagród w przyszłości.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Call of Duty: Warzone 2 jest kontynuacją oryginału Strefa wojny i został uruchomiony mniej więcej trzy tygodnie po uruchomieniu Call of Duty: Modern Warfare 2. Podobnie jak w przypadku pierwszego Strefa wojny 2 jest zbudowany wokół chaotycznego, 150-osobowego battle royale, podczas gdy Infinity Ward wymienił wschodnioeuropejskie miasto Verdansk na region Al Mazrah, na który wpływ ma Bliski Wschód. Gracze mają do dyspozycji dodatkowe tryby, takie jak tryby zespołowe i wspomniana wcześniej strefa DMZ, oferujące przerwę lub zmianę w tradycyjnej rozgrywce w stylu „ostatniego stojącego” w głównym trybie Battle Royale.

POWIĄZANE: Twitch Streamer NICKMERCS ujawnia, dlaczego Warzone 2 jest lepszy niż myślał

Podczas gdy początkowa reakcja na dodanie DMZ do Strefa wojny został mile widziany przez społeczność gry, gracze zaczęli głośniej mówić o niektórych stałych problemach z trybem PvPvE. Jedną z takich krytyki była siła botów tego trybu, które zdaniem niektórych graczy mogą czasami rywalizować z hakerami, i wielokrotnie pojawiały się prośby o ich osłabienie. Jednak większy problem wśród graczy, podkreślony przez użytkownika Reddit Howie_M na Strefa wojny subreddit, jak „bezsensowne” mogą być misje DMZ.

Misje, w założeniu, mają na celu promowanie synergii poprzez uczynienie DMZ sposobem na zdobycie nagród, które można wykorzystać w standardowym Strefa wojny oraz Nowoczesna wojna 2multiplayer. Gracze mogą odebrać te misje od jednej z trzech frakcji okupujących Al Mazrah, z których każda oferuje nagrody, których można użyć poza strefą zdemilitaryzowaną, jeśli graczom uda się uciec ze swoimi łupami. Jednak wydaje się, że to harówka niektórych z tych misji męczy graczy, ponieważ uważają, że cele mogą być zbyt proste, skrupulatne i powtarzalne w stosunku do potencjalnych nagród.

Następnie pojawia się pytanie, co Totem Nieskończoności mógłby zrobić, aby odpowiedzieć na skargi graczy dotyczące obecnej struktury misji DMZ i sprawić, by poczuli się bardziej wartościowi. Korzyścią dla pracowni jest swoboda pracy w ramach Strefa wojny piaskownica może je zapewnić, biorąc pod uwagę ogólny rozmiar mapy Al Mazrah i elastyczność, jaką może zapewnić zarówno wolność gracza, jak i frakcje w grze. Pojawienie się tych zmian w grze prawdopodobnie zajmie trochę czasu, ale może to być przysłowiowy „strzał w ramię”, którego niektórzy gracze szukają w strefie zdemilitaryzowanej.

Call of Duty: Warzone 2 jest obecnie dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: 7 gier serwisowych na żywo, które muszą mieć wielki rok 2023

źródło: DexertoŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63ba0eaeba6b468187795a9362420b51&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-dmz-missions-players-unhappy%2F&c=15624001571485542344&mkt=fr-fr