Osłabienie amunicji w Warzone 2 – utrudnienia dla snajperów

Osłabienie amunicji wybuchowej w Warzone 2 utrudnia strzelanie jednym strzałem

W sezonie 3 Reloaded Warzone 2 jednostrzałowe strzelanie snajperskie doznało poważnego ciosu. Totem Nieskończoności osłabił prędkość pocisku amunicji wybuchowej do karabinu snajperskiego, co spowodowało spadek prędkości pocisku o około 25%. Twórcy nie podali konkretnych liczb, ale TheXclusiveAce osobiście przetestował każde osłabienie broni.

Gracze muszą wyposażyć się w amunicję wybuchową, aby snajper zabijał wrogów jednym strzałem, ale osłabienie to utrudnia korzystanie ze snajperów w sezonie 3 Reloaded. Zmniejszenie prędkości pocisku o 25% jest znacznie bardziej zauważalne w przypadku broni dalekiego zasięgu, takiej jak karabin snajperski, niż broni bliskiego zasięgu, takiej jak pistolet maszynowy, a zmniejszona prędkość pocisku znacznie utrudniła graczom celowanie w poruszające się cele.

Gracz WZ2 opublikował film na Reddit przedstawiający MCPR-300 walczący o trafienie wroga, mimo że celownik wydawał się być idealnie wyrównany z jego głową. Niektórzy członkowie społeczności Warzone 2 zaczęli wymieniać rodzaje amunicji, starając się znaleźć coś, co może zastąpić pociski wybuchowe i dać im tak poszukiwany potencjał jednego strzału bez wad związanych z prędkością pocisku.

Reakcje graczy

  • Jeden z graczy odpowiedział: „Spadek pocisku jest okropny, a na dodatek trafienia nie są rejestrowane dość często, a zabicie jednym strzałem to tylko strzały w głowę. Przestałem go używać i zamiast tego przerzuciłem się na pociski o dużej prędkości”.
  • „Problem z dużą prędkością polega na tym, że nie można nią grać. Jeden strzał w głowę jest po prostu zbyt ważny w grze rankingowej” – stwierdził inny gracz.

Chociaż gracze nie osiągnęli jeszcze konsensusu co do alternatywy, członkowie społeczności Warzone 2 wspólnie zatrzasnęli wybuchową amunicję po ostatnim osłabieniu.

„Niektórzy członkowie społeczności nie są gotowi na zmianę. Wciąż wierzą, że jednostrzałowe strzelanie snajperskie jest bardzo skuteczne”.

Zostań z nami, aby otrzymywać najnowsze informacje o e-sporcie, grach i nie tylko.

Źródło: Dexerto.