Spadek prędkości pocisku w Warzone 2 – utrudnienie dla snajperów

Spadek prędkości pocisku w Warzone 2 – utrudnienie dla snajperów

W sezonie 3 Reloaded, amunicja wybuchowa w Warzone 2 osłabiła prędkość pocisku, co oznacza spadek o około 25% dla każdego karabinu snajperskiego w grze. Totem Nieskończoności wprowadził te zmiany. TheXclusiveAce przetestował każde osłabienie broni i odkrył, że prędkość pocisku FJX Imperium spadła z 468 metrów na sekundę do 355.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Trudności dla snajperów

Amunicja wybuchowa jest niezbędna, aby zabijać wrogów jednym strzałem, jednakże niektórzy członkowie społeczności argumentowali, że osłabienie utrudnia korzystanie ze snajperów w sezonie 3 Reloaded. Zmniejszenie prędkości pocisku o 25% utrudniło graczom celowanie w poruszające się cele i trafienie wrogów znajdujących się daleko.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Poszukiwanie alternatywy

Jeden z graczy odpowiedział: „Spadek pocisku jest okropny, a na dodatek trafienia nie są rejestrowane dość często, a zabicie jednym strzałem to tylko strzały w głowę. Przerzuciłem się na pociski o dużej prędkości. Amunicja wybuchowa już zmniejsza prędkość pocisku aż o 40%, więc gracze zaczęli wymieniać rodzaje amunicji, starając się znaleźć coś, co może zastąpić pociski wybuchowe i dać im tak poszukiwany potencjał jednego strzału bez wad związanych z prędkością pocisku.

Ale niektórzy członkowie społeczności wciąż nie są gotowi na zmianę. Chociaż gracze nie osiągnęli jeszcze konsensusu co do alternatywy, członkowie społeczności Warzone 2 wspólnie zatrzasnęli wybuchową amunicję po ostatnim osłabieniu.

Podsumowanie

Spadek prędkości pocisku w Warzone 2 jest utrudnieniem dla snajperów, ponieważ utrudnia celowanie w poruszające się cele i trafienie wrogów znajdujących się daleko. Gracze zaczęli szukać alternatywnych rodzajów amunicji, starając się znaleźć coś, co może zastąpić pociski wybuchowe i dać im tak poszukiwany potencjał jednego strzału bez wad związanych z prędkością pocisku.

Źródło: Dexerto.