Gracze Warzone 2 są wściekli z powodu poważnego niepowodzenia DMZ


Call of Duty: Warzone 2 gracze są bardzo źli z powodu zmiany wprowadzonej w DMZ. Call of Duty: Warzone 2 wprowadziło wiele zmian w rozgrywce i mechaniki do battle royale, ale wprowadziło też zupełnie nowy tryb, który całkowicie zmienia formułę. Ten tryb jest znany jako DMZ i polega na zbieraniu łupów podczas przetrwania zarówno przeciwko graczom, jak i sztucznej inteligencji. Jednak w przeciwieństwie do Battle Royale, celem nie jest bycie ostatnim stojącym człowiekiem. Chodzi po prostu o zdobycie jak najwięcej, zanim udasz się do punktu ewakuacyjnego, ale jeśli umrzesz, stracisz wszystko, w tym sprzęt, który wniosłeś do DMZ.

Powiedziawszy to, gracze spędzili miesiące na gromadzeniu łupów i sprzętu w swoich ekwipunkach i są bardzo dumni ze swoich zwycięstw. Jednak to wszystko wkrótce zniknie. W niedawnym poście na blogu, który szczegółowo opisuje niektóre zmiany, które nadejdą w drugim sezonie gry, ujawniono, że wszyscy gracze DMZ zostaną całkowicie wyczyszczeni, a także otrzymają odświeżenie postępów misji frakcji. Oczywiście sprawia to, że wszyscy czują, że cała ich ciężka praca poszła na marne. Jeśli spędzasz miesiące swojego życia, inwestując swój czas i energię w grę, aby robić wszelkiego rodzaju postępy, ale potem zostajesz pozbawiony tego wszystkiego, zdecydowanie czujesz się jak policzek. Nie jest jasne, czy będzie to dotyczyć tylko sezonu 2, czy też będzie się to powtarzać co sezon, ale gracze w mediach społecznościowych wyrazili swoje niezadowolenie z tej sprawy.

Niektórzy byli również zdezorientowani, dlaczego czyszczenie jest potrzebne w strefie zdemilitaryzowanej, biorąc pod uwagę, że nie ma tam realnej ekonomii ani niczego, co mogłoby spowodować nierównowagę graczy. Wpis na blogu tak naprawdę nie wyjaśnił, dlaczego tak się dzieje, ale bardziej szczegółowy post na blogu pojawi się mniej więcej w czasie, gdy sezon 2 spadnie, więc może to zapewni pewną jasność. Tak czy inaczej, gracze DMZ są nieco sfrustrowani, ponieważ nie zostało to wcześniej przekazane.

Co myślisz o Call of Duty: Warzone 2zmiany DMZ? Daj znać w komentarzu lub wpadnij do mnie Twitter @Cade_Onder.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63d384b4dcb5479f8f2246bae963841a&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fcall-of-duty-warzone-2-dmz-wipe%2F&c=17070577626402428639&mkt=fr-fr