Gracze Warzone 2 są blokowani w cieniu za zbyt dobrą grę


Twierdzą, że wymyka się to spod kontroli (zdjęcie: Activision)

Więcej i więcej Gracze Call Of Duty: Warzone 2 twierdzą, że zostali wyrzuceni z gry za zbyt wiele zabójstw.

Można by oczekiwać, że każdy rozsądny strzelec nagrodzi cię za gromadzenie zabójstw, ale niektórzy gracze twierdzą, że w Warzone 2 doświadczają czegoś dokładnie odwrotnego.

Wygląda na to, że pojawił się nowy błąd, który nie tylko rozłącza graczy, gdy zdobędą więcej niż 10 zabójstw, ale także blokuje ich wkrótce po tym.

Banowanie w cieniu zwykle powoduje, że gracze czekają na mecz w lobby z oszustami i innymi graczami, którzy zostali zbanowani w cieniu.

Jest to powszechna metoda stosowana do karania oszustów i hakerów, często bez ich wiedzy, i zwykle trwa około jednego lub dwóch tygodni.

Jest to oczywiście bardzo irytujące, gdy dzieje się to bez wyraźnego powodu, zwłaszcza gdy dobrze sobie radzisz w grze (oczywiście bez używania kodów).

Błąd blokowania cienia został po raz pierwszy zgłoszony na Twitterze przez konto informacyjne Call Of Duty ModernWarzone i szybko stał się wirusowy, ponieważ wielu graczy zaczęło dzielić się własnymi doświadczeniami.

Streamer Twitcha, IceManIsaac, opublikował klip pokazujący, jak rozłącza się z Warzone 2, gdy tylko zabije jedenastego.

Inny streamer powiedział, że to samo stało się z nim i musiał wysłać e-mail do Activision, aby rozwiązać problem.

Jeden z graczy twierdził, że pięć razy został zbanowany w cieniu, chociaż nie uważa, że ​​to błąd, ale raczej „źle dostrojony” system raportowania w grze.

Zarówno Modern Warfare 2, jak i Warzone 2 wykorzystują nowy system raportowania w grze, który został wprowadzony przez Activision w celu zwalczania szalejących oszustów franczyzy.

Możesz sprawdzić status swojego shadow bana na stronie wsparcia Activision. Jeśli go otrzymałeś, na ekranie prawdopodobnie zobaczysz komunikat „Konto w trakcie sprawdzania”.

Podczas gdy popularni streamerzy mogą szybko rozwiązać swoje zakazy w tle, zwykli gracze musieli czekać na to samo od 24 godzin do kilku tygodni.

Niesprawiedliwe zakazy w cieniu nie były jedynym problemem, z jakim boryka się ostatnio Warzone 2. Wyszły na jaw doniesienia o hakerach dźgających nożem graczy z całego Al Mazrah i strzelających z wewnętrznych ścian, rujnując mecze ludzi.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Hack Warzone 2 pozwala graczom zadźgać cię nożem z całej mapy

WIĘCEJ: Totem Nieskończoności usuwa Budynek 21 z trybu DMZ Warzone 2

WIĘCEJ: Opóźnienia Warzone 2.0 obiecały rekordy bojowe tego samego dnia, w którym rozpoczyna się sezon 1

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby łatwiej przesyłać listy w Skrzynce odbiorczej i korzystać z funkcji Czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, skorzystaj z naszej strony Przesyłanie rzeczy tutaj.

Więcej podobnych historii znajdziesz na naszej stronie poświęconej grom.





Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b6d80ed9144d259ddf7c3ee4c33435&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2023%2F01%2F05%2Fwarzone-2-players-are-being-shadow-banned-for-playing-too-well-18044373%2F&c=18292941007410175048&mkt=fr-fr