Gracze Warzone 2 podobno zostali zablokowani w cieniu po dobrym występie


Call of Duty: Warzone 2 gracze są podobno blokowani cieniem po uzyskaniu określonej liczby zabójstw. Call of Duty: Warzone 2 była dość kontrowersyjną grą od czasu jej premiery. Chociaż niektórzy fani podziwiają wprowadzone przez nią zmiany, wielu innych wokalistów i streamerów krytykuje grę od czasu jej premiery. Infinity Ward i Raven Software wysłuchały niektórych opinii i stworzyły możliwość kupowania wyposażenia między innymi, ale jest wiele innych problemów. Oprócz zmian w rozgrywce, które nie zostały przyjęte zbyt dobrze, gra miała również wiele błędów i problemów technicznych, które odpychały graczy.

Najnowszy jest dość rażący i ma miejsce, gdy gracze dostaną 10 zabójstw. Jak donosi CharlieIntel i Jake Lucky, gracze i streamerzy zgłaszają, że ich konta są blokowane w cieniu Call of Duty: Warzone 2 po prostu po zdobyciu 10 zabójstw. Gdy tylko zabójstwo zostanie zarejestrowane, zostają wyrzuceni z lobby. Stamtąd są oni następnie umieszczani w niewielkiej puli graczy podejrzanych o oszukiwanie, co może skutkować znacznie mniej przyjemnym doświadczeniem z wielu powodów. O ile nie oszukują, zostaną wyczyszczone i po kilku dniach przywrócone do normalnych lobby. Activision jeszcze nie rozwiązało tego problemu, więc tak naprawdę to tylko spekulacje, ale 10 zabójstw jest częstym zjawiskiem w przypadku tych shadowbanów.

Więc jeśli grasz Call of Duty: Warzone 2, możemy doradzić albo nie grać przez chwilę, albo grać bardziej pasywnie. Oczywiście wydaje się, że trudno jest wygrać, jeśli przynajmniej jedna osoba w twojej drużynie nie zabije 10, chyba że przez całą grę ukrywasz się w budynkach. Tak czy inaczej, biorąc pod uwagę, że streamerzy i duże konta zaczynają udostępniać te wiadomości, miejmy nadzieję, że Activision zajmie się tą sprawą raczej wcześniej niż później lub wydawca może zaryzykować jeszcze większe odepchnięcie graczy.

Czy napotkałeś ten problem z banowaniem w tle w Call of Duty: Warzone 2? Daj znać w komentarzu lub wpadnij do mnie Twitter @Cade_Onder.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b81470ee974820b8faaa19faac0324&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fcall-of-duty-warzone-2-players-shadowbanned-10-kills%2F&c=8158802769510403185&mkt=fr-fr