Nowości w Call of Duty: Warzone 2.0 – Budynek 21 w trybie DMZ.

Infinity Ward i Activision wzbudzają kontrowersje wśród fanów Call of Duty

Infinity Ward i Activision rozgniewały wielu fanów Call of Duty przez potencjalne zablokowanie treści Strefa Wojny 2, które wcześniej były bezpłatne po zakupie Nowoczesna Wojna 2. Budynek 21 jest teraz dostępny wyłącznie dla graczy DMZ, którzy posiadają Nowoczesna Wojna 2. Jeśli nie jesteś właścicielem Nowoczesna Wojna 2, nie masz już dostępu do tej zawartości. Informacje dotarły do wsparcia Activision, które przekazało je pocztą elektroniczną.

Jednak najwyraźniej ta informacja nie jest do końca dokładna. Infinity Ward uznało to za błąd i bada problem, tak jakby to był błąd. Nie jest jasne, dlaczego wsparcie Activision przekazuje inne informacje. W rzeczywistości w tej chwili nie można rozróżnić, która z nich jest dokładna. Oba są oficjalnymi kanałami komunikacji, które mówią dwie różne rzeczy.

Budynek 21 to mapa występująca w Call of Duty: Warzone 2 jako ekskluzywny tryb DMZ. Został wydany 19 grudnia 2022 roku wraz z premierą pierwszego sezonu Reloaded. Jest dostępny za darmo dla wszystkich graczy od czasu premiery, więc dziwnym posunięciem byłoby zablokowanie go teraz za zakupem Nowoczesna Wojna 2.

Jak zawsze będziemy informować Was na bieżąco w miarę rozwoju sytuacji. Jak dotąd rozwija się bardzo szybko, nawet w momencie pisania. Innymi słowy, istnieje możliwość, że wszystko to wkrótce zostanie rozwiązane lub przynajmniej zamieszanie zostanie wyjaśnione. W międzyczasie możesz zostawić komentarz lub dwa, aby dać nam znać, co myślisz. Co sądzisz o tej potencjalnej zmianie Call of Duty: Warzone 2.0?

Co to jest Budynek 21?

Budynek 21 to mapa występująca w Call of Duty: Warzone 2 jako ekskluzywny tryb DMZ. Został wydany 19 grudnia 2022 roku wraz z premierą pierwszego sezonu Reloaded. Jest dostępny za darmo dla wszystkich graczy od czasu premiery.

Co to jest DMZ?

DMZ (ang. Demilitarized Zone) to strefa zdemilitaryzowana, czyli obszar, który jest pozbawiony wojsk, uzbrojenia i innych środków militarnej obrony.

Aby uzyskać więcej informacji na wszystkie tematy Call of Duty – w tym wszystkie najnowsze Strefa Wojny 2.0, Nowoczesna Wojna II i tegoroczne wydanie – kliknij tutaj.

Źródło: ComicBook.com