Gracze Warzone 2 nie są pod wrażeniem naklejek DMZ


Wielu graczy Call of Duty: Warzone 2 wyraża brak zainteresowania naklejkami, które są odblokowywane po ukończeniu ekstrakcji DMZ nawet 1000 razy.


Ponieważ niektórzy gracze cieszą się Call of Duty: Warzone 2 W trybie gry DMZ wielu wyraża rozczarowanie naklejkami odblokowanymi w nowym trybie wprowadzonym w kontynuacji. Chociaż jest wiele do odkrycia Call of Duty: Warzone 2 DMZ, niektórzy gracze trzymają się trybu Battle Royale lub multiplayer dla kosmetyków, które wolą od trybu gry, który łączy PvE i PvP.


Użytkownik Reddit ASpunkyMonkey jest jednym z kilku Call of Duty: Warzone 2 gracze krytykują naklejki odblokowane podczas gry w DMZ, a nie już ustalone tryby gry oferowane na różnych listach odtwarzania. Call of Duty: Warzone 2 oraz Nowoczesna wojna 2 wszyscy gracze mogą przechodzić przez poziomy broni, ranking profili i poziomy przepustek bitewnych, wykonując wyzwania w grze, aby uzyskać więcej dostosowań, takich jak wizytówki, emblematy, naklejki i nie tylko. Podczas gdy wielu Call of Duty: Warzone 2 oraz Nowoczesna wojna 2 fani chwalili swoje tryby za oferowaną zawartość do odblokowania, gracze DMZ, tacy jak ASpunkyMonkey, są mniej zadowoleni z nowego dodatku.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Call of Duty: Warzone 2 wykorzystuje ATV do niesamowitej misji ratunkowej

Bycie okrzykniętym przez niektórych największym grindem Strefa wojny 2wielu graczy DMZ nie robi wrażenia na naklejce zdobytej po ukończeniu 1000 ekstrakcji DMZ, co stanowi niewiele więcej niż Call of Duty prestiżowy emblemat w postaci kosmetyku broni. Post ASpunkyMonkey na Reddit wskazuje, że postęp jest „rozczarowujący” w punkcie ewakuacji 70 DMZ, pozostawiając graczowi znacznie więcej zwycięstw do ukończenia niż te, które już ukończył. Ze zrzutem ekranu pokazującym część postępów ASpunkyMonkey w naklejkach DMZ, większość z nich wygląda tak samo, z dziesięcioma naklejkami, które mają jeden z dwóch emblematów i stopniowo zwiększają poziom od 7 cyframi rzymskimi.

Schemat otrzymywania naklejki z nowym emblematem tylko co kilka poziomów trwa aż do 1000 ekstrakcji DMZ, przez co dla niektórych graczy jest to mniej kuszące grindowanie niż Call of Duty: Modern Warfare 2 Kamuflaż broni Orion lub zdobycie wszystkich wizytówek. Podczas gdy wielu graczy DMZ jest rozczarowanych kosmetykami oferowanymi w DMZ Call of Duty: Warzone 2 tryb gry, inni sugerowali, że jest to uczciwe odblokowanie do wydobywania się z DMZ zamiast wygrywania meczu Battle Royale. Zwycięstwo polegające na osiągnięciu 1000 ekstrakcji dla nieco innej naklejki może być równoznaczne z 1000 zwycięstwami w Battle Royale, które mają bardzo podobny kosmetyk do tych w DMZ, co podkreśla nijaką naturę nagrody.

Oprócz wyżej wymienionych naklejek, fani Call of Duty: Warzone 2 w trybie gry można zdobyć kilka elementów kosmetycznych o różnym stopniu jakości, zdobywając nagrody z zasobnika broni, grając również w DMZ. Ponieważ te zwycięstwa są rzeczami, które gracze będą mogli osiągnąć przez cały cykl życia Call of Duty: Warzone 2 zamiast sezonowego charakteru przepustki bojowej, gracze tacy jak ASpunkyMonkey mają dużo czasu, aby osiągnąć 1000.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Następna gra Call of Duty: Black Ops musi nadal obsługiwać DMZŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63aface39ba0418185cd81075ee252c3&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-dmz-stickers-unimpressive%2F&c=7039022574532535520&mkt=fr-fr