Gracze Warzone 2 domagają się poważnych zmian TTK, aby rozwiązać „zaskakujące” problemy z AI


Opublikowany: 2023-01-19T10:12:35

Zaktualizowano: 2023-01-19T10:12:46

Gracze Warzone 2 wezwali do poważnych zmian w czasie zabijania AI, twierdząc, że są zbyt trudni do zabicia pośród serii wyborów „złego projektu”.

Pomimo popularności Warzone 2, skargi ze strony graczy skupiały się na wielu decyzjach projektowych, które odróżniają ją od jej poprzednika Battle Royale.

Gułag 2 na 2 spotkał się z krytyką, podobnie jak niesamowicie szybki TTK w grze.

Inną częstą podstawą skarg było włączenie sztucznej inteligencji do standardowych meczów. W szczególności gracze mieli problem z botami, które losowo rozwijały celność „aimbota” i upuszczały graczy.

Teraz krytyka skupiła się na tym, jak trudno ich wyeliminować, zwłaszcza w porównaniu ze zwykłym przeciwnikiem.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Gracze Warzone 2 chcą masowego osłabienia zdrowia DMZ AI

W poście Reddit z 17 stycznia jeden z graczy zwrócił uwagę na problemy i powiedział: „Zabicie wroga AI nie powinno zająć więcej czasu niż prawdziwy gracz.

„Zaskakuje mnie, że ta sama broń, która może zabić prawdziwego gracza za pomocą kamizelki z 3 płytami w czasie krótszym niż 400 ms, zajmuje również niesamowicie dużo czasu, aby zabić wroga AI za pomocą pancerza. Czy ktoś może mi wyjaśnić, czy stoi za tym jakiś konkretny powód, czy tylko zły projekt?”

Inni powtórzyli ten sentyment, sugerując, że proste osłabienie zdrowia wystarczyłoby do całkowitego rozwiązania problemu.

„Dokładnie” – odpowiedział jeden z graczy. „Umieszczenie prawie całego klipu w sztucznej inteligencji, aby „wpadła na ostatnią pozycję” i wystrzeliła strzały i prawdopodobnie mnie zabiła”.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Inny powiedział: „AI musi zostać całkowicie usunięta. Po prostu pogarszają grę. Zamień twierdze w prostą flagę dominacji”.

Potwierdzono, że drugi sezon Warzone 2 i Modern Warfare 2 jest opóźniony, więc twórcy mogą poświęcić więcej czasu na wdrożenie zmian w oparciu o opinie graczy.

Możliwe, że otrzymamy zmiany w sztucznej inteligencji i botach, gdy spadnie to 15 lutego.Źródło : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-2-players-demand-major-ttk-changes-to-solve-baffling-ai-issues-2037207/