Gracze Warzone 1 i 2 zostali rozłączeni i zablokowani w cieniu po 10 zabójstwach


COD: Warzone 2 pojawiło się w listopadzie 2022 roku jako bezpośrednia kontynuacja przebojowej gry battle-royale z serii Call of Duty.

Niestety wydaje się, że obecnie wielu graczy Warzone 2 ma do czynienia z problemem polegającym na rozłączaniu i blokowaniu cienia z meczu po zdobyciu 10 zabójstw, a nawet Warzone 1 może to mieć wpływ.

To nie pierwszy raz, kiedy widzimy podobne problemy w ostatnich grach COD. Gracze Modern Warfare 2 również zgłosili problem z shadowbanem z powodu zepsutego systemu raportowania.

Gracze Warzone 2 zostają „rozłączeni i zablokowani w cieniu” po 10 zabójstwach

Według wielu doniesień problem zaczął się kilka godzin temu. Niektórzy jako pierwsi dali mu widoczność streamerów i twórców treści który doświadczył bana podczas gry.

Najwyraźniej błąd pojawia się losowo, gdy gracz zdobędzie 10 lub więcej zabójstw podczas meczu. Gracz Warzone 2 zostanie natychmiast odłączony i zostanie zbanowany w cieniu.

warzone-1-2-players-disconnected-shadowbanned-po-10-zabójstwach-1
Źródło

⛔ Tylko ostrzeżenie dla każdego, kto nie wie. Obecnie w Warzone 2 występuje błąd, który polega na tym, że jeśli zdobędziesz 10 zabójstw, zostaniesz wyrzucony z gry, a Shadow zbanowany.⛔ #Warzone2 #CallofDuty
Źródło

@CallofDuty twoja gra umiera, czy możesz przestać blokować graczy w tle za zgłaszanie spamu przez noobów? co to za nowy zakaz cienia za 10 zabójstw? #Shadowbanned #warzone #Warzone2 #MW2 #CallofDuty
Źródło

Dla tych, którzy nie wiedzą, Shadowban Warzone nie uniemożliwia dalszej gry. Będziesz jednak mieć dostęp tylko do lobby pełnych innych graczy z banem cienia.

Oznacza to, że będziesz grał nie tylko z przypadkowo zbanowanymi graczami, ale także z oszustami. Będziesz także musiał czekać dłużej, aby znaleźć dostępne gry.

Problem podobno występuje również w Warzone 1

Po wzroście zgłoszeń niektórzy gracze wrócili do Warzone 1, aby zabezpieczyć swoje konta przed cieniem. Niestety wygląda na to, że problem (lub podobny) występuje nawet w tej grze.

Na poniższym filmie możesz zobaczyć, jak gracz w Warzone 1 zostaje rozłączony i otrzymuje blokadę cienia. Dzieje się tak zaraz po zabiciu kilku wrogów karabinem snajperskim.

Nadal nie ma oficjalnego potwierdzenia tego problemu od twórców Warzone 1 i 2. Na razie najlepiej byłoby trzymać się z dala od gry, aby zapewnić bezpieczeństwo konta.

Będziemy aktualizować tę historię w miarę rozwoju wydarzeń.

UWAGA: Możesz także sprawdzić narzędzie do śledzenia błędów/problemów sagi COD.

PiunikaWeb zaczynała jako czysto śledcza strona dziennikarstwa technologicznego, skupiająca się głównie na „najświeższych” lub „ekskluzywnych” wiadomościach. W krótkim czasie nasze historie zostały podchwycone przez Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors i wiele innych. Chcesz wiedzieć więcej o nas? Udaj się tutaj.

Źródło : https://piunikaweb.com/2023/01/05/warzone-1-2-players-disconnected-shadowbanned-after-10-kills/