Gracze rozczarowani „leniwym” projektem mapy Fort Resurgence w Warzone.

Nowa mapa Warzone, Al Bagra Fortress, spotkała się już z dużą krytyką i kpiną ze strony społeczności Call of Duty, a nawet Swagg wyraził swój brak zainteresowania mapą.

Kontrowersyjna premiera nowej karty

W środę, 6 września, Raven Software oficjalnie uruchomiło nową mapę Al Bagra Fortress w Warzone, dodając ją wraz z wyspą Ashika i Vondel jako małe mapy odrodzenia w grze.

Po tym, jak gracze poczuli się sfrustrowani brakiem komunikacji w sprawie daty premiery nowej mapy, ostatecznie nazywając ją „najgorszą mapą Resurgence w historii COD” i po prostu „leniwą”, kiedy została w końcu wydana. Swagg nie ukrywał swojej frustracji.

Frustracja Swagga

Po tym, jak początkowo napisał na Twitterze w Raven Software, że uważa, że ​​brak komunikacji z nimi jest „trochę zawstydzający”, później zareagował, gdy mapa została opublikowana, po prostu mówiąc: „Na pewno nie jest to nowa karta, prawda? »

Następnie zamieścił wideo od streamera Tylera1 z podpisem „Moja reakcja na „nową” mapę”. »

Mieszane przyjęcie

Można śmiało powiedzieć, że przyjęcie nowej mapy nie było najcieplejsze, a gracze byli niesamowicie sfrustrowani, gdy odkryli, że jest to po prostu powiększona część zwykłej mapy Al Mazrah, a nie adaptacja do pełnoprawnej mapy odrodzenia.

Czas pokaże, czy programiści Raven Software usłyszą tę krytykę i wprowadzą poważne zmiany w Al Bagra Fortress, ale wraz ze zbliżającą się premierą Modern Warfare 3 i zupełnie nowym doświadczeniem Warzone mogą po prostu wstrzymać się z premierą do tego czasu.

Źródło: www.dexerto.com