Gracze podzielili się co do wprowadzenia zwierzaków taktycznych do Warzone.

Activision Blizzard dodało nowego operatora w sezonie 5, który ma bardzo wyjątkową funkcję. Operator ma zwierzaka, który towarzyszy mu na polu bitwy, aby wykonać dość unikalny atak kończący. Niektórzy gracze uważają, że nowa oferta jest typu „pay-to-win”.

Nowy operator z taktycznym towarzyszem

Nowy operator o imieniu Arthur jest częścią pakietu karnetu bojowego BlackCell sezonu 5. Ta nowa postać należy do frakcji Kompanii Cienia i towarzyszy jej Merlin, taktyczny towarzysz, gdy wchodzi na pole bitwy.

Zwierzaki taktyczne to nowość w Modern Warfare II i Warzone. Gracze mogą zabrać ze sobą swojego towarzysza w trybach Multiplayer, Battle Royale i DMZ.

Kontrowersyjne korzyści

Gracze uważają, że nowe zwierzaki taktyczne dają nieuczciwą przewagę graczom, którzy kupili pakiet BlackCell. Obecność zwierzaków najwyraźniej zakłóciła strategie graczy, którzy nie płacili za zestawy.

Gracze nazywają nowy pakiet „pay-to-win” na subreddicie Call of Duty Warzone. Mówi się, że Merlin ma zdolność ujawniania pozycji wroga. Towarzysz taktyczny ostrzega użytkownika o pozycji pobliskiego gracza, szczekając, pomagając mu zidentyfikować pobliskie zagrożenia. Na poniższym filmie gracz twierdzi, że szczekanie psa doprowadziło do jego odkrycia, gdy obozował w kącie.

Gracze sugerują, że zwierzak taktyczny pozwala „niewidomym graczom” mieć „niewidomego psa przewodnika, który płaci za wygraną”. Wielu graczy poparło to twierdzenie, twierdząc, że może to negatywnie wpłynąć na wrażenia z gry.

Inni gracze uważają, że korzystanie z Towarzysza taktycznego może pomóc niektórym osobom, ale niekoniecznie daje im to ogromną przewagę. Inni sugerują, że szczekanie Merlina może być denerwujące lub przeszkadzać użytkownikowi.

Niektórzy gracze bronią nowego zwierzaka taktycznego, twierdząc, że „nie ma żadnego prawdziwego profitu poza sygnałem dźwiękowym”, ponieważ działa on tylko wtedy, gdy jest wyposażony w profit High Alert. Profit High Alert daje graczom wizualną wskazówkę, kiedy inny gracz celuje w nich w ich ogólnym kierunku. Dodatkowe wskazanie dźwiękowe jest przez wielu postrzegane jako wzmacniające tę zaletę.

Gracz sugeruje, że używanie zwierzaka taktycznego wiąże się z odpowiedzialnością. Szczekanie może potencjalnie narazić graczy i ujawnić ich lokalizację wrogim zespołom. Merlin szczeka, gdy aktywowany jest profit Wysoki alarm.

Opinie są różne

Trudno będzie dojść do konsensusu w społeczności Call of Duty w sprawie wykorzystania taktycznych zwierzaków. Jednak wyrażanie takich obaw może pomóc poprawić wrażenia z gry w przyszłości.

Kupiliśmy pakiet BlackCell i wypróbowaliśmy nowego zwierzaka taktycznego. Do tej pory w meczach, które rozegraliśmy na Warzone, trudno powiedzieć, czy daje to przewagę, ponieważ szczekanie słyszeliśmy tylko wtedy, gdy gracz był naprawdę blisko, a także słyszeliśmy kroki. Druga drużyna mogła również słyszeć szczekanie Merlina, negujące naszą przewagę.

Czy uważasz, że nowe zwierzaki taktyczne dają graczom przewagę, czy nie? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Źródło: www.bing.com