Gracze CoD uważają, że Warzone 2 jest nudne i proponują kilka wskazówek, jak to naprawić


Warzone 2 zostało wydane około dwa miesiące temu. Jednak niektórzy gracze i widzowie wychodzą, aby omówić, jak nudna jest ta gra w porównaniu do jej poprzedniczki.

Warzone 2 różni się nieco od oryginalnej Warzone, która została wydana w marcu 2020 roku i eksplodowała w świecie gier w następstwie pandemii COVID-19. Teraz, gdy gracze mają mnóstwo czasu na obejrzenie nowego tytułu, narzekania nasilają się.

W wątku opublikowanym na Reddit dyskusja była napędzana wymianą na Twitterze między członkami społeczności JGOD i TrueGameData, którzy w zasadzie powiedzieli, że strumienie Warzone byłyby znacznie gorsze niż teraz, gdyby nie było noków do ścigania.

Warzone 2 jest nudne. Co kiedykolwiek zrobiłeś w grze?

Obecnie Warzone 2 nie śledzi statystyk w grach, co daje graczom znacznie mniejszą motywację do ścigania zwycięstw, gier dobrej woli i większej liczby wyróżnień opartych na statystykach. Śledzenie statystyk miało pierwotnie zostać dodane do gry w grudniu, ale zostało opóźnione na czas nieokreślony.

W obecnym stanie celem streamerów Warzone 2 jest wygranie pięciu meczów z rzędu do kontraktu nuklearnego, a następnie próba zdetonowania go, co jest coraz trudniejsze, zwłaszcza gdy widzowie ich ścigają.

Wielu streamerów rekrutowało widzów do pościgu za bombami atomowymi, ale oglądalność spadła od czasu uruchomienia nowego trybu. Według StreamsCharts Warzone 2 nie osiągnął szczytu nawet w tym samym czasie.

Zrzut ekranu przez StreamsCharts.

Jak fani Warzone 2 mogliby zrobić Battle Royale?

Wśród jego sugestii będzie to oszczędność czasu, powrót Gułagu w porównaniu z jednym – i bardziej dostępna opcja dodana na stacjach kupna.

Wygląda na to, że wielu członków społeczności ma nadzieję na powrót wielu mechanik, które były obecne w oryginale Warzone, zamiast nowych funkcji Activision w Warzone 2.

Gdy tylko Raven Software doczekało się pełnej produkcji, wiele gier BR zostało odziedziczonych iw końcu nastąpiła poprawa.

Brzmiało to teraz jak kupa pieniędzy, ale czy to nie jest tylko grosz?Źródło : https://game-news24.com/2023/01/10/cod-players-think-warzone-2-is-boring-and-offer-some-suggestions-on-how-to-fix-it/