Gracze CoD uważają, że Warzone 2 jest „nudne” i mają kilka sugestii, jak to naprawić


Call of Duty: Warzone 2 wydana niecałe dwa miesiące temu, ale część społeczności graczy i widzów wychodzi, aby mówić o tym, jak „nudna” jest gra w porównaniu do jej poprzedniczki.

Strefa wojny 2 różni się znacznie od oryginalnej Warzone, która została wydana w marcu 2020 roku i szturmem podbiła świat gier, gdy społeczeństwo utknęło w środku podczas pandemii COVID-19. Teraz, gdy gracze mają mnóstwo czasu na zapoznanie się z nowym tytułem, narzekań jest coraz więcej.

W wątku opublikowanym na Reddit dyskusja została wywołana wymianą na Twitterze między członkami społeczności JGOD i TrueGameData, którzy w zasadzie powiedzieli Strefa wojny streamery byłyby w jeszcze gorszej sytuacji niż teraz, gdyby nie było broni jądrowej do ścigania.

Obecnie, Strefa wojny 2 nie śledzi statystyk w grze, co daje graczom jeszcze mniejszą motywację do ścigania zwycięstw, gier z wysokimi zabójstwami i większej liczby wyróżnień opartych na statystykach. Śledzenie statystyk miało pierwotnie zostać dodane do gry w grudniu, ale zostało opóźnione na czas nieokreślony.

W tej chwili meta dla Strefa wojny 2 streamerów polega na wygraniu pięciu gier z rzędu w celu zdobycia kontraktu na broń nuklearną, a następnie próbie jej zdetonowania, co jest coraz trudniejszym zadaniem, zwłaszcza gdy widzowie próbują ich wytropić. Ale poza tym gracze znajdują coraz mniej powodów, aby oglądać transmisje lub logować się, według komentatorów.

Wielu streamerów rekrutuje widzów do ścigania bomb nuklearnych, ale oglądalność spada od czasu uruchomienia nowego trybu. Według StreamsCharts, Strefa wojny 2 nie zbliżył się ani trochę do oryginalnej gry w szczytowym momencie.

Zrzut ekranu przez StreamsCharts

Jak Strefa wojny 2 fani naprawiliby Battle Royale

Kilku komentatorów w wątku Reddit miało sugestie, jak „naprawić” Strefa wojny, a przynajmniej uczynić go mniej „nudnym”. Sugestie obejmują wydłużenie czasu do zabicia, powrót walk jeden na jednego w Gułagu i dodanie większej liczby opcji do wyboru na stacjach kupna.

Wygląda na to, że wielu członków społeczności ma nadzieję na powrót wielu mechanik z oryginału Strefa wojny gra, w przeciwieństwie do nowych funkcji wypróbowanych przez Activision w Strefa wojny 2.

Wprowadzono już pewne zmiany, odkąd Raven Software przejęło główny rozwój gry BR po premierze, w tym powrót tradycyjnych zestawów wyposażenia, więc jest nadzieja na przyszłość, że może być lepiej.

Na razie jednak wydaje się, że jest to w zasadzie „nuklearność albo nic”. CoD’y królewskie bitwy.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63be81b9aa874f7598fd7e4ebc2ff6db&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fcod-players-think-warzone-2-is-boring-and-have-several-suggestions-on-how-to-fix-it&c=2409380587012194257&mkt=fr-fr