Gracze Call of Duty Warzone chcą odzyskać stary Gułag


Minęło zaledwie kilka dni, ale gracze Call of Duty Warzone już zaczynają tęsknić za starą mapą Gułag, a niektórzy gracze wzywają do jej powrotu.

Czytasz :Gracze Call of Duty Warzone chcą odzyskać stary Gułag

Wersja Verdansk z lat 80. ma wiele znaczących różnic w porównaniu z wersją współczesną, w tym nową mapę Gułag opartą na mapie Black Ops 2 Standoff. Ta nowa mapa wywołała jednak pewne kontrowersje wśród graczy Warzone, ponieważ porzuciła prosty, symetryczny układ oryginalnej mapy Showers Gulag na rzecz wielopoziomowego układu, który jeden z użytkowników nazwał „labiryntem stworzonym dla obozowiczów”.

Głównym problemem, który ludzie mają do czynienia z nową mapą Gułag, jest złożoność projektu, która doprowadziła do wielu strategii i wyczynów związanych z serem, a także liczba miejsc, w których gracze mogą się ukrywać i obozować. Jak ujął to jeden z użytkowników Reddita: „Tyle małych zakamarków i miejsc do odwiedzenia, więc jest dużo szczęścia. Jeśli umrzesz, to prawdopodobnie dlatego, że facet, który cię zabił, był w jednej z 50 różnych kryjówek, których nie sprawdziłeś”.

Inni użytkownicy są zirytowani konwencjami nazewnictwa przyjętymi przez Raven Software, a jeden zirytowany Redditor stwierdza, że ​​„To już nie jest nawet gułag, to tylko mapa dla wielu graczy 1 na 1”. Nie wszyscy jednak nienawidzą, ponieważ nowa mapa Gułag ma również wielu fanów, zwłaszcza tych nostalgicznych graczy, którzy mają miłe wspomnienia z oryginalnej mapy Standoff z Black Ops 2.

Call of Duty Warzone przeszło metamorfozę w zeszłym tygodniu dzięki nowej mapie Verdansk84, która pozwoliła graczom cofnąć się w czasie, aby zobaczyć Verdansk w jego młodszej, bardziej eksperymentalnej fazie. Nie była to całkowicie dobrowolna podróż, ponieważ współczesna wersja Verdansk została wyrzucona w zapomnienie podczas wydarzenia nuklearnego Warzone, które zakończyło 2. sezon Warzone.

Jeśli jesteś podekscytowany zagłębieniem się w nową wersję Warzone, nasz przewodnik Verdansk 84 pokaże Ci wszystkie zmiany i nowe lokalizacje.

Warzone Sezon 3 | Nowa mapa Warzone | Kontrakty Warzone Adler Intel | Wskazówki dotyczące Call of Duty Warzone | Kody błędów Warzone | Czy Warzone nie działa? | Najlepsze pistolety Warzone | Informacje o aktualizacji Warzone | Warzone najlepsze wyposażenie PPSh 41 | najlepsze wyposażenie Warzone ZRG 20mm

Źródło linku: https://www.gamesradar.com/call-of-duty-warzone-players-want-the-old-gulag-back/Źródło : https://narutobeng.com/call-of-duty-warzone-players-want-the-old-gulag-back/