Gracze Call Of Duty podkreślają kluczowe funkcje, które Warzone 2 musi skopiować


Społeczność graczy Call of Duty: Warzone nie może się doczekać nadejścia nowego doświadczenia battle royale w ramach serii, a wielu graczy pociesza się faktem, że kontynuacja została potwierdzona, ma ukazać się pod koniec 2022 roku i będzie odzwierciedlać wiele cechy, które sprawiły, że oryginał był tak doceniony.

Coś, co nas zaciekawiło, to fakt, że gracze dowiadują się teraz o szczegółach funkcji, które uważają za konieczne, aby zapewnić, że Warzone 2 jest tak silne, jak to tylko możliwe. Jeden z Redditorów rozpoczął listę, mówiąc, że chce zobaczyć w pobliżu identyczny system ładowania.

Czytaj więcej: 6 zalet technologii Nissan e-POWER i jak…

Gracze mogą tworzyć klasy zgodnie ze swoimi specyfikacjami przed meczami, a korzystając ze sprytnego systemu walutowego Warzone, mogą uzyskać dostęp do dokładnie zaprojektowanego wyposażenia. Porównali to do Blackout, który zmuszał graczy do losowego łupienia załączników i ulepszania w ten sposób broni.

Innym powszechnym żądaniem było utrzymanie prostego i łatwego do śledzenia ekwipunku gry. Jeden z graczy powiedział: „Powodem, dla którego nie mogę dostać się do gier takich jak Apex i PUBG, jest to, że spędzam zbyt dużo czasu w ekwipunku i za mało gram”. Trzeci pozew związany z ruchem, mając nadzieję, że gra została zainspirowana Modern Warfare i jej kontynuacją z 2019 roku, a nie Vanguard.

Wielu graczy chwaliło Infinity Ward za płynny system ruchu, który widzieli ich tytuły i ma nadzieję, że ponownie zobaczą je w Warzone 2. Pojawiło się też kilka innych żartobliwych sugestii, że pomimo otrzymanych głosów upvots, nie możemy zobaczyć twórców lub oni „ nawet nie patrzysz. Jeden na przykład domagał się usunięcia tarcz ochronnych „na dobre”.Źródło : https://www.bullfrag.com/call-of-duty-players-highlight-the-key-features-warzone-2-needs-to-copy/