Gracz Warzone ujawnia „uszkodzony” system raportowania w MW3

Nadużycia w oznakowaniu w Warzone

Jedna z najpopularniejszych obecnie gier Warzone zaimplementowała system raportowania mający na celu walkę z oszustwami i obraźliwymi zachowaniami. Niestety, niektórzy członkowie społeczności nadużyli tego, wymierzając niesprawiedliwe kary innym graczom.

Od czasu wprowadzenia RICOCHET w 2021 r. programiści wzmocnili swój system o nowe techniki i narzędzia łagodzące, aby wyeliminować wszelkie nieuczciwe korzyści.

Kontrowersje wokół systemu raportowania

Pomimo podjętych wysiłków, oszukiwanie w Warzone jest nadal powszechne. W sierpniu 2023 r. nasiliła się frustracja, gdy fani skrytykowali system za nieprawidłowe wykonywanie swojej pracy.

W odpowiedzi niektórzy gracze zaczęli brać sprawy w swoje ręce, aby wykorzenić oszustów, ale przekroczyli granicę, atakując złych użytkowników.

Kwestionowany system raportowania społeczności

Gracz Warzone korzystał z systemu zgłaszania wroga, który go zabił, zaznaczając pola pod kątem oszukiwania, wykorzystywania, spamowania, obraźliwego czatu tekstowego i nie tylko. Pomimo tego, że gracz ten nie zrobił nic złego, RICOCHET natychmiast go zbanował, podając w wątpliwość integralność systemu.

Członkowie społeczności wyrazili swoje frustracje w sekcji komentarzy, nazywając zakazy uzasadnionymi. Niektórzy nawet nazwali tę sytuację „naprawdę obrzydliwą”.

Zaufanie graczy do RICOCHET

Gracze powinni mieć choć trochę zaufania do RICOCHET, ponieważ twórcy stwierdzili, że od premiery Modern Warfare 3 ponad 23 000 kont zostało zablokowanych za oszukiwanie.Niepokojąca jest jednak łatwość, z jaką gracze mogą zostać zbanowani na podstawie prostego raportu. skromnie mówiąc.

Źródło: www.bing.com