Gracz Warzone trolluje wrogów dzięki genialnej strategii Claymore


Jedną z rzeczy, które sprawiają, że Warzone są wyjątkowe, jest sama liczba taktyk, których gracze mogą użyć, aby wygrać, a jeden gracz znalazł zabawną metodę trolowania wrogów za pomocą Claymores i Tarczy Riot.

W grze Warzone Season 4 Reloaded nie brakuje sposobów na pozbycie się wroga. Od korzystania z jednego z metawyposażenia gry do ogromnej gamy oferowanego sprzętu, gracze są rozpieszczani wyborem przy wyborze sposobu, w jaki chcą zbierać zabójstwa.

Mając do dyspozycji wiele opcji, nie jest niespodzianką, że niektórzy gracze mają metody eliminowania przeciwników z wysokim IQ, wysyłając ich do Gułagu, zanim jeszcze zorientują się, co ich uderzyło.

Jeden sprytny gracz Warzone właśnie to zrobił, używając Claymores do terroryzowania poczekalni i zabijania niczego niepodejrzewających wrogów.

Gracz Warzone trolluje wrogów za pomocą kombinacji Riot Shield i Claymore

Użytkownik Reddita, LordTexugo, opublikował kompilację klipów pokazujących ich imponującą strategię Claymore, która wyraźnie dała im ogromną liczbę zabójstw na Caldera, używając sprzętu wraz z tarczą zamieszek, kijami Kali i granatami ogłuszającymi.

W prawie każdym nagraniu gracz zbliżał się do wroga za osłoną tarczy przeciw zamieszkom, zanim uderzył go granatem ogłuszającym. Podczas gdy przeciwnicy nie byli w stanie szybko się odwrócić, umieścili u ich stóp dwa Claymore, co wystarczyło, aby upaść i wykończyć ich za jednym zamachem.

Jeszcze bardziej imponujące było to, że w niektórych sytuacjach, gdy gracz walczył przeciwko dwóm drużynom składającym się z dwóch lub więcej osób, używał Kijów Kali, aby zadać wystarczająco dużo obrażeń, aby Claymore nadal je zestrzeliły po uruchomieniu.

Kombinacja tarczy zamieszek i granatu ogłuszającego nie jest niczym nowym w Warzone, ale gracze korzystający z tej konfiguracji zwykle wybierają nóż do rzucania jako zabójczy. Inni członkowie społeczności wydawali się doceniać, że LordTexugo miesza rzeczy z Claymores.

„To jest teraz mój ulubiony film WZ, dziękuję, że uśmiechnąłem się do tej gry. Minęło trochę czasu” — brzmiała jedna z odpowiedzi.

„To jest komedia Gold. Wszystkie po prostu wyskakują — powiedział inny. „A najlepsze w tym jest to, że nigdy nie widzą, że coś nadchodzi.

Chociaż w tym momencie wielu fanów CoD może wyczekiwać Warzone 2, ta zabawna kompilacja dowodzi, że w OG Battle Royale wciąż można się dobrze bawić dla tych, którzy chcą myśleć nieszablonowo.Źródło : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-player-trolls-enemies-with-brilliant-claymore-strategy-1904596/