Gracz Warzone przekształca Juggernauta w ludzki pocisk drapieżny, aby zniszczyć helikopter

Rewolucyjnego odkrycia dokonał gracz Warzone, któremu udało się połączyć siłę ataku Juggernauta i skutera wodnego, aby zniszczyć wrogi helikopter. Ta szalona sztuczka wywołała poruszenie wśród graczy Call of Duty, a filmów pokazujących tę niesamowitą akcję przybywa.

Błędy wpływające na Warzone 2

Od czasu premiery Warzone 2 stało się ofiarą licznych błędów, niektórych błahych, ale innych znacznie poważniejszych. Tryb Battle Royale w Modern Warfare 2 został szczególnie dotknięty w sierpniu zeszłego roku przez błąd, który dotknął graczy z lobby wstępnego i który występował nawet podczas meczu. Jednak ten błąd został już naprawiony przez programistów z Raven Software.

Genialna wskazówka

Pomimo błędów gracze nadal znajdują pomysłowe sposoby wykorzystania Warzone na swoją korzyść. Użytkownik zamieścił niedawno film na subreddicie Modern Warfare 2, twierdząc, że stworzył „najfajniejszą rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiono w CoD”.

Film pokazuje, jak gracz używa ataku Juggernaut na tył skutera wodnego, podczas gdy jeden przyjaciel nim jeździ, a drugi używa helikoptera transportowego poniżej, aby wyrzucić go w powietrze. Będąc już w powietrzu, gracz poleciał w stronę wrogiego helikoptera i zniszczył go lądując na nim.

Reakcje innych graczy

Film szybko obiegł społeczność, wywołując wiele pochwalnych komentarzy. Niektórzy nazywali wideo najlepszą akcją na MW2, inni zaś byli pod wrażeniem pomysłowości tego triku. Niektórzy nawet porównali wideo do sceny akcji z filmu Mission Impossible.

Ta spektakularna akcja była możliwa dzięki atakowi Juggernaut, który znacząco zwiększa punkty życia gracza i czyni go niemal niepokonanym. Niemniej jednak gracze Warzone wyrażają swoją frustrację z powodu utrzymujących się błędów w czacie głosowym, podczas gdy oszuści nadal szaleją bezkarnie.

Źródło: www.dexerto.com