Gracz Warzone odtwarza Verdansk w Minecrafcie i wygląda to idealnie


Opublikowany: 2022-12-02T09:41:29

Zaktualizowano: 2022-12-02T09:41:38

Fan Call of Duty: Warzone ujawnił, że tak bardzo tęskni za oryginalną mapą BR Verdansk, że zaczął ją odtwarzać w Minecrafcie.

Oryginalna mapa Verdansk prawdopodobnie zajmie szczególne miejsce w sercach graczy Warzone. Było to środowisko, w którym uruchomiono niezwykle popularną grę Battle Royale, dostępne we wszystkich trybach, dopóki nie zostało zastąpione przez Calderę w Warzone Pacific.

Oparta na rzeczywistych lokalizacjach na Ukrainie mapa wydawała się znajdować idealną równowagę między wolniejszymi, otwartymi obszarami i chaotycznymi, dynamicznymi środowiskami, w których rządziła rzeź.

Kiedy został przejęty przez Calderę w grudniu 2021 r., Activision wydawało się wykluczać jego powrót w jakimkolwiek charakterze, ale teraz zasugerowało, że może powrócić w 2023 r. w Warzone 2.0.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Niezależnie od tego, niektórzy fani wciąż tęsknią za Verdansk, a jeden przeniósł swoją tęsknotę za oryginalną mapą Warzone na nowy poziom.

Fan Warzone buduje Verdansk w Minecraft

Redditor „Miffydsi” ujawnił w poście z 1 grudnia, że ​​zaczął odtwarzać środowisko w Minecrafcie Mojanga, spędzając godziny na renderowaniu budynków, terenu i innych elementów w podobny sposób.

Powiedzieli: „Kiedy tęsknisz za Verdansk i postanawiasz zacząć go tworzyć w Minecrafcie. Jest jeszcze DUŻO rzeczy, które trzeba zmienić. Mapa nie jest jeszcze prawie ukończona, ale podoba mi się jej dotychczasowy wygląd”.

Załączono wiele obrazów przedstawiających rozpoznawalne punkty POI, w tym Superstore i Stadion.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Trwająca kompilacja wygląda imponująco, ale odtworzenie dużej mapy zajmie wiele godzin wysiłku i dopracowania.

To nie pierwszy raz, gdy nostalgiczny fan CoD renderuje ulubione przez fanów środowisko w innym tytule.

W 2019 roku jeden z fanów Black Ops II odtworzył uznaną wieloosobową mapę Raid w CSGO, środowisku, w które można grać do dziś.

To, czy fani będą w stanie ukończyć Minecraft-Verdansk, dopiero się okaże, ale niektórzy życzyli im powodzenia w ich zadaniu. Na pewno wrócimy, jeśli lub kiedy to się skończy.Źródło : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-player-is-recreating-verdansk-in-minecraft-and-it-looks-perfect-2001224/