Gracz Warzone miał pecha po tym, jak został zabity przez trik z nożem do rzucania

Epicki nóż do rzucania w Warzone zadziwi gracza

Od czasu ich wprowadzenia w MW2 w 2009 roku, Throwing Knives były dobrodziejstwem dla społeczności CoD, dodając dodatkową warstwę strategii i szczęścia. Od rzutów po mapie po niesamowitą precyzję strzałów – wszystko to prawdopodobnie zostało zrobione w grze.

Czternaście lat później nóż do rzucania pozostaje podstawą CoD, chociaż jego użycie znacznie wzrosło wraz z pojawieniem się Warzone ze względu na jego duże obrażenia i możliwości wykańczania.

Historia gracza Warzone po niesamowitym nożu do rzucania

Podczas gry w Fortune’s Keep twórca zawartości Warzone, Kapz, był całkowicie oszołomiony, gdy cudowny rzut nożem do rzucania zakończył jego bieg.

Na kamerze zabójstwa widział, jak jego zabójca pokonuje kilku wrogów, po czym spada z boku budynku. Podczas upadku gracz rzucił nożem do rzucania, który odbił się od dachu budynku, po czym wylądował na Kapzie.

„Dosłownie mam największego pecha w Warzone” – podpisał wideo udostępnione na Twitterze/X.

Napłynęło wiele reakcji, a wszyscy dzielili się tym, jak poradziliby sobie w tej sytuacji. Jeden z graczy powiedział: „Napisałbym do tego faceta i podziękował mu za to. Co jeszcze mogę zrobić po tym pięknym rzucie?? Inny skomentował: „Potem wyłączyłbym komputer”, a inny odpowiedział: „Szczerze mówiąc, nawet nie miałbym nic przeciwko temu”.

Co zabawne, doprowadziło to do tego, że inny twórca podzielił się swoją niefortunną historią o Warzone OG, gdy doznał nieszczęśliwego strzału bocznego.

Niezależnie od tego, czy było to niefortunne, czy nie, każdy gracz biorący udział w tych klipach ma do opowiedzenia historię na całe życie.

Źródło: www.dexerto.com