Gracz Warzone 2 używa min zbliżeniowych do zabijania graczy, gdy najmniej się tego spodziewają


Twórca treści specjalizujący się w Warzone 2 znajduje nowatorski sposób na wysyłanie innych graczy za pomocą dwóch miejsc w grze: min i czatu głosowego.


Jeden gracz w Strefa wojny 2Tryb strefy zdemilitaryzowanej gry znalazł nowy, rozdzierający boki sposób na wysyłanie innych graczy za pomocą min zbliżeniowych. Dzięki sprytnemu wykorzystaniu czatu zbliżeniowego i dobrze ukrytej minie zbliżeniowej zamienia ich niedoszłą ucieczkę w bilet w jedną stronę z powrotem do Strefa wojny 2 menu główne.


Totem Nieskończoności Strefa wojny 2 pojawiła się w listopadzie 2022 r. wraz z zupełnie nowym trybem gry DMZ, zaprojektowanym w celu wykorzystania obecnego trendu strzelanek ekstrakcyjnych w grach. Z podobnym DNA do gier typu battle royale, w DMZ i innych strzelankach ekstrakcyjnych Ucieczka z Tarkowa, oraz Polowanie: Pojedynek, gracze, którzy odradzają się na dużej wspólnej przestrzeni gry, próbują wejść, zdobyć łupy i wydostać się, zamiast próbować zostać, dopóki nie zostaną ostatni. DMZ ma solidne podstawy, jednak jego obecny stan jest bardziej dowodem na słuszność koncepcji niż czymkolwiek innym, z wieloma aktualizacjami Totemu Nieskończoności, zanim stanie się hitem, na który ma potencjał.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANY: Zabawny klip z Call of Duty: Warzone 2 pokazuje gracza ukaranego za chwalenie się

Twórca treści timmy2cans udostępnił swoje najnowsze Strefa wojny 2 Strategia DMZ na TikToku. Podczas spokojnej przejażdżki przez Al Mazrah timmy2cans ukrywa tajemnicę w podwoziu swojego pojazdu. Pierwszym krokiem w strategii jest znalezienie gracza i przejechanie go. Następnie, w udawanej chwili miłosierdzia, mówi im, że jeśli wyrzucą wszystkie swoje pieniądze i uciekną, pozwoli im odrodzić się i przeżyć kolejny dzień. Kiedy się zgadzają, hojnie oferuje im swój pojazd, aby mogli uciec. Jeśli przyjmą ofertę, tajemnica, którą skrywa w swoim pojeździe, wyjdzie na jaw. Sadystycznie umieszczona mina zbliżeniowa eksploduje, zabijając gracza, który błędnie myślał, że dostał drugą szansę na życie.

Ostrzeżenie: Poniższy film zawiera wulgarny język.

Te przezabawne klipy pokazują, jak niesamowitym dodatkiem jest czat zbliżeniowy Strefa wojny 2. Chociaż czasami jest przyzwyczajony do rozpaczy i plucia jadem na innych, umiejętność negocjowania, zmawiania się lub antagonizowania graczy dodaje do gry warstwę społecznego oszustwa, która może zapewnić wspaniałe chwile. Kiedy potencjalny cel zaczyna błagać o litość lub targować się o swoje życie, dodaje to fascynującej fałdy do pętli rozgrywki, która może skłonić graczy do zastanowienia się dwa razy, zanim zastrzelą kolejnego.

Filmy takie jak ten z timmy2cans pokazują graczom, że czasem okrężna droga do zabicia może być najbardziej satysfakcjonująca. Strefa wojny 2 jest wciąż na wczesnym etapie swojego cyklu życia i miejmy nadzieję, że Totem Nieskończoności skupia się na dodaniu czatu zbliżeniowego i trybu gry DMZ, ponieważ istnieje potencjał, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.

Call of Duty: Warzone 2 jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Opóźnienie drugiego sezonu Call of Duty: Modern Warfare 2 może być najlepsze



Źródło : https://gamerant.com/warzone-2-proximity-mines-kill-players-unaware/